FAKRO POMAGA

FAKRO POMAGAFAKRO POMAGAFAKRO POMAGA

FAKRO POMAGAFAKRO POMAGA

Z FAKRO widoki na lepsze dni

Okna dachowe marki FAKRO są na tysiącach dachów na całym świecie. Pod nimi toczy się nasza codzienność, przeżywamy różne emocje, rozmawiamy i podejmujemy ważne decyzje. Wśród nas są też tacy, których życie nie oszczędza. Stają się ofiarami sytuacji losowych. W pożarze tracą swój cały dobytek. Są też inni, ludzie wielkiego serca, którzy na co dzień pomagają innym. Budują hospicja, ośrodki pomocowe dla dzieci i młodzieży czy szkoły. Są inicjatorami i realizatorami projektów niosących nadzieję, tym którzy jej potrzebują. Jesteśmy z nimi w kontakcie. Dokładamy swoją „cegiełkę” do szlachetnego dzieła pomagania. Przekazujemy jako darowiznę nasze produkty.

Kto może ubiegać się o darowiznę rzeczową?

  • fundacje i stowarzyszenia, organizacje pożytku publicznego
  • szkoły
  • instytucje wyznaniowe

Nasze produkty są dla Ciebie formą pomocy, napisz do nas! Jeśli będziemy mogli postaramy się pomóc.

Formularz kontaktowy

FAKRO pomaga

Pomagamy lokalnie – okna dachowe dla Sądeckiego Hospicjum
2019-03-18

Firma FAKRO pomaga potrzebującym rodzinom i placówkom, przekazując darowizny rzeczowe. Tym razem przekazała 17 okien dachowych na rzecz Sądeckiego Hospicjum.

więcej

Uśmiech pod oknami FAKRO
2018-10-22

Życie pisze różne scenariusze. Niektórzy z nas doświadczają wielkich życiowych tragedii. Podobna dotknęła rodzinę Lubasów z Brudzowic (woj. śląskie), którym spalił się dom. Firma FAKRO pomogła rodzinie przekazując – potrzebne do wykończenia remontu – okna dachowe. 
więcej

FAKRO na dachu Małopolskiego Towarzystwa Oświatowego
2017-10-25

FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych chętnie angażuje się w działania charytatywne. Formy pomocy są różne. Jedną z najbardziej popularnych jest przekazanie okien dachowych tytułem darowizny. Podczas tegorocznych wakacji na dachu siedziby Małopolskiego Towarzystwa Oświatowego zamontowano kolejne z ponad 30 okien dachowych przekazanych przez FAKRO na rzecz tej placówki.

więcej

FAKRO spełnia marzenia
2017-09-29

Firma FAKRO, światowy potentat w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, zaangażowała się w akcję pomocy na rzecz rodziny ze Zblewa koło Starogardu Gdańskiego. Rodzinie, która znalazła się w trudnej sytuacji, FAKRO przekazało trzy okna dachowe z kołnierzami.
więcej

Z FAKRO widoki na lepsze dni
2017-02-03

Warto pomagać. Dlatego też firma FAKRO przekazała 4 okna dachowe na budowę domu dla Państwa Gruców. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest nowosądecka Fundacja Renovo, które zaktywizowała lokalne firmy do czynnego włączenia się w dzieło wspólnego pomagania potrzebującym.

więcej

Akcja „Markizy FAKRO chronią maluchy”
2016-07-06

Z okazji Dnia Dziecka firma FAKRO, w ramach akcji „Markizy FAKRO chronią maluchy”, obdarowała nowoczesnymi osłonami zewnętrznymi przedszkole „Przystań Elfów”, usytuowane w Ząbkach koło Warszawy. Montaż markiz zakończył się 1 czerwca 2016 roku, a 18 czerwca na corocznym pikniku rodzinnym, odbyło się symboliczne zakończenie akcji. Gościem specjalnym wydarzenia była Katarzyna Cichopek.

więcej

Przytulne poddasze z widokiem na jezioro – FAKRO spełnia marzenia
2015-11-16

Marzenie pana Piotra o przytulnym poddaszu pełnym dziennego światła już stało się faktem dzięki sponsorom konkursu „Nowoczesne poddasze”, firmie FAKRO i firmie ISOVER. 

więcej

Okna FAKRO dają światło i nadzieję
2015-08-10

Stowarzyszenie Piękne Anioły od ponad dwóch lat zmienia życie najbardziej potrzebujących dzieci. Dając im miejsce do nauki przy własnym biurku, możliwość spania we własnym łóżku czy zaprojektowania wymarzonego przez siebie pokoju.

więcej