Znajdź Fachowca

Kampania Dobry Montaż

Kampania edukacyjna „DOBRY MONTAŻ”, organizowana przez Związek POiD (Polskie Drzwi i Okna), już od 5 lat angażuje uznane firmy z branży stolarki budowlanej. We wrześniu wystartowała najnowsza, szósta edycja inicjatywy, która będzie realizowana do końca maja 2020 roku. Dzięki różnorodnym działaniom kampanii, o znaczeniu fachowej instalacji okien, drzwi, osłon, bram i innych tego typu rozwiązań, usłyszą zatem kolejni odbiorcy.

Kampania Dobry Montaż

Najnowsza odsłona „DOBREGO MONTAŻU” obejmuje szereg różnorodnych działań. W mediach, przy wsparciu patronów medialnych, pojawią się artykuły poradnikowo-inspiracyjne, promujące sztukę dobrego montażu, skierowane do inwestorów indywidualnych oraz monterów stolarki budowlanej.

Jednocześnie „DOBRY MONTAŻ” obecny jest w social media. Na Facebook'u, oprócz postów o aktualnościach czy ciekawostkach branżowych, pojawią się grafiki z Edmontem – postacią kampanii, promującą "DOBRY MONTAŻ".

Szósta edycja kampanii „DOBRY MONTAŻ” to również działania skierowane do fachowców – monterów stolarki budowlanej. Partnerami VI edycji „DOBREGO MONTAŻU” jest m.in. FAKRO.

Firma FAKRO doskonale rozumie, jak ważnym czynnikiem wpływającym na zadowolenie z użytkowania naszych produktów jest ich profesjonalny i rzetelny montaż, dlatego od początku swojego powstania, firma angażuje się w edukację, profesjonalne szkolenia oraz wsparcie Dekarzy.

Podobnie jak poprzednio, tak i tym razem firma FAKRO aktywnie włączyła się w/w kampanię i z dumą będzie promować jej przesłanie:

DOBRY MONTAŻ jest tak samo ważny, jak dobry produkt!

Kampania Dobry Montaż

 

 Oficjalna strona Kampanii DOBRY MONTAŻ  Kampania Dobry Montaż