Znajdź Fachowca

Jeśli planujesz remont dachu, montaż lub wymianę okien - skorzystaj z naszej wyszukiwarki fachowców, w której łatwo znajdziesz profesjonalnego montera stolarki dachowej, pionowej oraz dekarza.

Kampania „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”

„Ziemi nie dziedziczymy po naszych rodzicach, pożyczamy ją od naszych dzieci.” - Antoine Marie Roger de Saint-Exupéry. Nowe hasło kampanii społecznej Związku POiD „DOBRY MONTAŻ – Budujesz dla pokoleń” perfekcyjnie oddaje kwintesencję przywołanego cytatu. Firma FAKRO nieprzerwanie uczestniczy w tej kampanii i już w kolejnej edycji dołącza do merytorycznego wsparcia branży budowlanej w procesie zielonej transformacji.

Kampania „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”Dzisiejsze spojrzenie na kwestię ekologii, Zrównoważonego Rozwoju i szeroko pojętej koncepcji „Zielonego Ładu” przenika każdą sferę życia człowieka. Nie omija także przedsiębiorstw branży budowlanej. FAKRO z przyjemnością dołącza do grona przedsiębiorców, którzy zaangażowani w kampanię społeczną POiD „DOBRY MONTAŻ – Budujesz dla pokoleń” pragną edukować, wspierać i wdrażać rozwiązania Zrównoważonego Rozwoju. Oferowane przez firmę okna dachowe spełniają szereg stawianych przed nimi wymagań w zakresie termoizolacyjności przekładającej się na ograniczenie zużycia energii. To bardzo dobry moment, aby podkreślać jak ważne jest sięganie po energooszczędne rozwiązana już na etapie projektowania budynków.

Kampania „DOBRY MONTAŻ – BUDUJESZ DLA POKOLEŃ”Gdziekolwiek się teraz nie spojrzy, w którąkolwiek stronę nie nastawi ucha, widać i słychać jak istotną rolę odgrywa obecnie temat ochrony środowiska, świadomości ekologicznej i uwagi skupionej na ograniczaniu emisji CO2. To już kwestia nie tylko indywidualna. Na tym etapie światowe gospodarki i miliony przedsiębiorstw na całym świecie zmieniają sposób myślenia. Niezbędne jest dostosowanie się do stawianych wymogów, odpowiednia organizacja produkcji i sukcesywne wprowadzanie strategii Zrównoważonego Rozwoju dla całego przedsiębiorstwa. Zmianę należy zacząć tu i teraz, żeby w przyszłości móc nadal korzystać z dobrodziejstw natury – żeby móc żyć. W FAKRO od lat kładziemy nacisk na produkcję i działania pozostające w zgodzie z naturą, tak, aby budować dla przyszłych pokoleń.