Udostępnij

Pokonaliśmy już ćwierć miliona kilometrów

 

Pracownicy dzieciom pracowników. Tak można w trzech słowach streścić cel akcji „Kilometry nadziei z FAKRO”. To właśnie dla czwórki chorych dzieci 427 osób dołączyło do rywalizacji na ENDOMONDO „Kilometry nadziei z FAKRO” i jeżdżąc na rowerze, biegając, chodząc po górach, pływając pokonało w niespełna dwa miesiące ponad 250 000 kilometrów.

Akcja rozpoczęła się 1 czerwca, jej celem było pokonanie w ciągu pięciu miesięcy 50 tysięcy kilometrów. Po uzyskaniu tego wyniku FAKRO zadeklarowało, że przekaże 16 000 zł dla czwórki potrzebujących dzieci. Jesteśmy zaskoczeni tempem w jakim udało się osiągnąć cel akcji. Przeskoczyliśmy go ponad pięciokrotnie! Biorąc pod uwagę, że do końca akcji zostały jeszcze trzy miesiące, przy takim zaangażowaniu naszych pracowników możemy spodziewać się, że 31 października będzie ponad pół miliona kilometrów. Ten wynik budzi ogromny szacunek – komentuje Sławomir Gawlik, Dyrektor Marketingu Grupy FAKRO.

Pokonaliśmy już ćwierć miliona kilometrów

W ramach akcji dla pracowników FAKRO i ich pociech prowadzone są bezpłatne treningi biegowe prowadzone przez Piotra Broniszewskiego, pracownika Wydziału Produkcji Wyłazów i Świetlików, ambasadora Marki FAKRO i pasjonata biegania. Najbliższy trening odbędzie się dzisiaj o godzinie 19.00 na Stadionie Instytutu Fizycznego PWSZ przy ulicy Kościuszki 2. Zapraszamy także maluchy, które na każdym treningu zbierają pieczątki, które zostaną później wymienione na nagrody – dodaje Renata Damasiewicz, specjalista ds. reklamy medialnej.

Oficjalne zakończenie „Kilometrów nadziei z FAKRO”, podczas którego zostaną przekazane pieniądze, a firma podziękuje uczestnikom akcji odbędzie się 6 września br. Tymczasem honorowo zbieramy kilometry dalej. Wspierając finansowo rodziny naszych pracowników pokazaliśmy siłę i ogromne serca naszego zespołu. Ta akcja jest najlepszym dowodem na to, że pomagając zmieniamy świat na lepsze – pointuje Anna Korczyk, specjalista ds. PR, koordynator akcji.