Bramy garażowe INNOVIEW LINE - FAKRO

Bramy garażowe

Segmentowe bramy garażowe z serii INNOVIEW LINE zostały zaprojektowane i zbudowane „od nowa”. Z najwyższej jakości materiałów stworzona została unikatowa konstrukcja, która swoją funkcjonalnością i innowacyjnością przełamuje dotychczasowe standardy. Unikatowe rozwiązania potwierdzają wyjątkowość produktu, który wszystkim użytkownikom gwarantuje najwyższą jakość i estetykę wykonania, bardzo dobrą termoizolacyjność, bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe oraz komfort obsługi.

Bramy garażowe FAKRO z serii INNOVIEW LINE dostępne są w dwóch wersjach: STYLE oraz STYLE+.

 

 

ENERGOOSZCZĘDNE I TRWAŁE

Zastosowanie w panelach pianki poliuretanowej o grubości 40 mm gwarantuje bardzo dobrą ochronę garażu zarówno przed wysokimi jak i niskimi temperaturami panującymi na zewnątrz. Współczynnik przenikania ciepła dla tych paneli wynosi U=0,53 W/m2K.

Panele zastosowane w bramach garażowych INNOVIEW LINE posiadają wysoką sztywność i dużą wytrzymałość. Spełniają swoje funkcje nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Mogą być stosowane w temperaturze od -90°C do +80°C.

 

Bramy garażowe INNOVIEW LINE - FAKRO

 

Bramy garażowe INNOVIEW LINE - FAKRO

 AUTOMATYCZNIE STEROWANE

Możliwość zastosowania automatyki sprawia, że obsługa bramy nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych staje się wręcz przyjemna.

Otwieranie bramy pilotem bez konieczności wychodzenia z samochodu podczas ulewnego deszczu czy też zimą, zostanie docenione przez każdego kierowcę. Również bramy segmentowe otwierane ręczne, w których ciężar płaszcza precyzyjnie równoważy dobrany system sprężyn, charakteryzują się lekkością obsługi bez konieczności użycia dużej siły.
Zastosowane sprężyny powodują, że operowanie bramą jest o wiele lżejsze i zdecydowanie bardziej płynne niż w przypadku np. bram uchylnych czy też roletowych.

 

STOSOWANE W FAKRO SMARTHOME

Dom Inteligentny, w którym produkty FAKRO; okna dachowe, rolety wewnętrzne czy zewnętrzne, markizy, bramy garażowe, okna pionowe czy drzwi wejściowe wyposażone w moduł Z-Wave mogą być sterowane zdalnie. Wystarczy zainstalować odpowiednią bramkę internetową wyposażoną w interfejs Z-Wave, np. bramkę FIBARO, aby za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji łatwo kontrolować inteligentne produkty FAKRO zarówno z domu jak i z każdego miejsca na świecie.

 

Bramy garażowe INNOVIEW LINE - FAKRO

 

Bramy garażowe INNOVIEW LINE - FAKRO

 

BEZPIECZNE DLA UŻYTKOWNIKÓW

Zastosowanie wielu systemów bezpieczeństwa w postaci zabezpieczenia przed pęknięciem sprężyn,
linek (w wybranych modelach), użycie fotokomórek, czujników przeciążeniowych w automatach itp. powoduje, że każdą bramą segmentową operować może dorosła osoba nie naruszając zasad bezpieczeństwa. Nawet przypadkowe wtargnięcie dziecka w strefę pracy bramy nie spowoduje zagrożenia - brama zatrzyma się lub cofnie do pozycji otwartej.

CHRONIĄ PRZED WŁAMANIEM

Specjalna konstrukcja łuku prowadnicy poziomej zabezpiecza przed wepchnięciem górnego panelu do środka garażu przez osoby niepowołane. 

Automaty stosowane w bramach segmentowych INNOVIEW LINE spełniają wymagania wszystkich norm prawnych oraz łączą w sobie dwa zabezpieczenia:

  • przekładnia mechaniczna, która uniemożliwia otwarcie bramy z zewnątrz przez osoby trzecie
  • elektroniczny system uniemożliwiający otwarcie bramy z zewnątrz przy użyciu siły

Bramy garażowe INNOVIEW LINE - FAKRO

 

Bramy garażowe INNOVIEW LINE - FAKRO

ESTETYCZNE I KOMFORTOWE

Szeroka oferta modeli bram od klasycznych po nowoczesne, kolorów, dodatków i automatyki umożliwia indywidualny dobór rozwiązania. Bramy segmentowe jako jedyne na rynku można w sposób idealny dopasować do fasady budynku, a tym samym do całego projektu wymarzonego domu.

DOSTĘPNE W WIELU ROZMIARACH

Bramy garażowe z serii INNOVIEW LINE oferowane są w 15 standardowych wielkościach w zakresie szerokości od 2400 cm do 5500 cm oraz 7 wysokości bram od 2000 cm do 3000 cm pozwolą na zastosowanie bram w wielu garażach jedno- jak i dwustanowiskowych. Na zamówienie dostępne są również nietypowe wymiary bram.