FAKRO na targach BUDMA oraz 4 Design Days

FAKRO na targach BUDMA oraz 4 Design Days

 

Zima to czas o mniejszym natężeniu prac w budownictwie. Jednak FAKRO aktywnie wykorzystuje ten okres biorąc udział w licznych, branżowych targach. Początek roku to doskonały termin aby znaleźć czas na odwiedzenie targów budowlanych, na których prezentujemy swoją ofertę.

 

Zespół FAKRO zaprasza wszystkich swoich Partnerów: architektów, dekarzy, dystrybutorów, a także klientów indywidualnych do odwiedzenia naszych stoisk, na najbliższych Targach.

 

Już od 26 – 29.01 bieżącego roku zapraszamy na Targi 4 Design Days, które odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  Na stoisku FAKRO zaprezentujemy okna fasadowe INNOVIEW, markizy pionowe w wersji Solar oraz bramy garażowe z linii INNOVIEW. Na targach nie zabraknie także okien dachowych nowej generacji GREENVIEW i rozwiązań do domu inteligentnego. W sobotę 28.01 na stoisku pojawi się gość specjalny - promotor markiz FAKRO Krzysztof Miruć. Oczywiście podczas targów na stoisku FAKRO na gości czeka konkurs z atrakcyjnymi nagrodami oraz inne atrakcje. Serdecznie zapraszamy do pawilonu MCK stoisko nr 58.

 

Kilka dni później, bo już 31.01 - 3.02.2023 tym razem w Poznaniu rozpoczną się największe targi w branży budowlanej w Polsce. Jak co roku już od ponad 30 lat, FAKRO uczestniczy w Międzynarodowych Targach Poznańskich BUDMA. W nadchodzącym wydarzeniu na swoim stoisku przedstawimy okna dachowej nowej generacji GREENVIEW, rozwiązania do płaskiego dachu, w tym nagrodzone złotym Medalem MTP 2023 okno DEZ z fabrycznie zamontowana markizą. Na uwagę zasługuje także system okien na wymianę oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla dekarzy.

 

Na targach nie może zabraknąć okien fasadowych INNOVIEW wraz z markizami Solar oraz bramami garażowymi z linii INNOVIEW. Przedstawimy również rozwiązania i produkty typu smart aby mieszkanie w wymarzonym domu było komfortowe oraz ekonomiczne. Serdecznie zapraszamy do pawilonu nr 6 stoisko 29.

 

Aby przypomnieć Państwu jak wyglądało nasze zeszłoroczne stoisko podczas targów BUDMA 2022 zapraszamy do podróży w czasie i wirtualnego spaceru 😊:

 

 

 

Do zobaczenia na targach! 😊