Udostępnij

Okna FAKRO dają światło i nadzieję
2015-08-10

Stowarzyszenie Piękne Anioły od ponad dwóch lat zmienia życie najbardziej potrzebujących dzieci. Dając im miejsce do nauki przy własnym biurku, możliwość spania we własnym łóżku czy zaprojektowania wymarzonego przez siebie pokoju.

Właśnie zakończył się kolejny remont. Tym razem Stowarzyszenie Piękne Anioły odwiedziło Darię i Kasię z Dąbrowy Górniczej. Daria ma za sobą długą walkę z białaczką limfatyczną. Jej siostra Kasia choruje na mutyzm wtórny.

W stworzenie wymarzonego pokoju dla dziewczynek, które do tej pory mieszkały z rodzicami w jednym pomieszczeniu zaangażował się czołowy producent okien dachowych, firma FAKRO. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Mam nadzieję, że okna dachowe FAKRO wpuszczą w życie tej rodziny światło i nadzieję. – podkreślił Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu FAKRO.

Rodzina otrzymała nie tylko piękny pokoik dla dziewczynek. Dzięki współpracy Stowarzyszenia z firmami udało się także zamontować centralne ogrzewanie i znaleźć firmę, która nieodpłatnie wykonała remont pokoju.