Informacje dla dealerów

Konferencje szkoleniowe 2022

Firma FAKRO od wielu lat organizuje dla swoich kontrahentów konferencje szkoleniowe w specjalnie dedykowanym Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami, które znajduje się w siedzibie firmy w Nowym Sączu. Doświadczony zespół szkoleniowców zajmuje się szkoleniami merytorycznymi i praktycznymi  z zakresu montażu okien dachowych, pionowych i bram. Odbiorcami szkoleń są wykonawcy, sprzedawcy oraz architekci.

 

Konferencje szkoleniowe 2022

 

Podczas tych spotkań uchylamy rąbka tajemnicy i pokazujemy jak wygląda FAKRO wewnątrz: prezentujemy szeroką ofertę produktową, prowadzimy pokazy montażu naszych produktów oraz warsztaty sprzedażowe. To właśnie wtedy nasi goście poznają nasz potencjał – zwiedzanie zakładu, 17 hal produkcyjnych, nowoczesny showroom czy własne Centrum Badań i Rozwoju.

 

Konferencje szkoleniowe są połączone z pobytem w partnerskim hotelu Activa w Muszynie.

 

Jeśli jesteś dekarzem, sprzedawcą lub architektem i chcesz wziąć udział w szkoleniach w siedzibie firmy FAKRO, zgłoś się do nas.

 

Skontaktuj się naszym przedstawicielem handlowym odpowiedzialnym za dany region Polski, który udzieli Ci szczegółowych informacji na temat konferencji. Mapę przedstawicieli można znaleźć pod adresem www.fakro.pl/dystrybucja/nasi-doradcy/stolarka-dachowa/ 

 

Możesz również skontaktować się bezpośrednio z Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami FAKRO telefonicznie (18) 414 0 121, e-mailowo: centrum-szkolen@fakro.pl

Formularz zgłoszeniowy

W celu potwierdzenia udziału, prosimy o wpisanie poniżej numeru zgłoszenia, który widnieje w zaproszeniu i następnie wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
* pole wymagane