Konferencje szkoleniowe - FAKRO

Konferencje szkoleniowe 2024

Firma FAKRO od wielu lat organizuje dla swoich kontrahentów konferencje szkoleniowe w specjalnie dedykowanym Centrum Szkoleń i Współpracy z Wykonawcami, które znajduje się w siedzibie firmy w Nowym Sączu. Doświadczony zespół szkoleniowców zajmuje się szkoleniami merytorycznymi i praktycznymi  z zakresu montażu okien dachowych, pionowych i bram. Odbiorcami szkoleń są wykonawcy, sprzedawcy oraz architekci.

 

Konferencje szkoleniowe 2024

 

Podczas tych spotkań uchylamy rąbka tajemnicy i pokazujemy jak wygląda FAKRO wewnątrz: prezentujemy szeroką ofertę produktową, innowacyjne rozwiązania oraz prowadzimy pokazy montażu - m.in. systemu okien na wymianę. To właśnie wtedy nasi goście poznają nasz potencjał – zwiedzanie zakładu, 17 hal produkcyjnych, nowoczesny showroom czy własne Centrum Badań i Rozwoju.

 

Konferencje szkoleniowe są połączone z pobytem w partnerskim hotelu Activa w Muszynie.

 

Jeśli jesteś dekarzem, sprzedawcą lub architektem i chcesz wziąć udział w szkoleniach w siedzibie firmy FAKRO, zgłoś się do nas.

 

Skontaktuj się naszym Doradcą Techniczno - Handlowym odpowiedzialnym za dany region Polski, który udzieli Ci szczegółowych informacji na temat konferencji. Mapę przedstawicieli można znaleźć pod adresem www.fakro.pl/dystrybucja/nasi-doradcy/stolarka-dachowa/

 

Formularz zgłoszeniowy

W celu potwierdzenia udziału, prosimy o wpisanie poniżej numeru zgłoszenia, który widnieje w zaproszeniu i następnie wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
* pole wymagane