Dzień Otwarty - FAKRO

Dzień Otwarty FAKRO 2019

Już w sobotę 11 maja FAKRO otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości. Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz, co może zaoferować Ci nasza firma!

Dzień Otwarty FAKRO to idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat ścieżek kariery oraz poznać osoby pracujące w FAKRO i zobaczyć od kuchni, czym się zajmują. Podczas spotkania Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu podzieli się praktycznymi informacjami, których nie znajdziesz nigdzie indziej i opowie o tym, „Jak budować markę firmy”. Swoją pigułkę sukcesu zaprezentuje też Maciej Stęga, networker, który na co dzień realizuje projekty z obszaru HR i Employer Brandingu dla Startupów oraz Software House'ów. Zaplanowaliśmy też warsztaty tematyczne i doradztwo HR!

Bądź na bieżąco i śledź kolejne informacje na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych. Już wkrótce zamieścimy szczegółowy program wydarzenia, regulamin eventu oraz formularz rejestracyjny. Start rejestracji uczestników planujemy na dzień 8 kwietnia. Zapisz w kalendarzu tę datę, aby nie zapomnieć wysłać swojego zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona!