Dzień Otwarty - FAKRO

Dzień Otwarty FAKRO 2019

Relacja z Pierwszego Dnia Otwartego FAKRO

 

Już w sobotę 11 maja FAKRO otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości. Przyjdź na Dzień Otwarty i zobacz, co może zaoferować Ci nasza firma!

Dzień Otwarty FAKRO to idealna okazja, aby dowiedzieć się więcej na temat ścieżek kariery oraz poznać osoby pracujące w FAKRO i zobaczyć od kuchni, czym się zajmują. Podczas spotkania Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu podzieli się praktycznymi informacjami, których nie znajdziesz nigdzie indziej i opowie o tym, „Jak budować markę firmy”. Swoją pigułkę sukcesu zaprezentuje też Maciej Stęga, networker, który na co dzień realizuje projekty z obszaru HR i Employer Brandingu dla Startupów oraz Software House'ów. Zaplanowaliśmy też warsztaty tematyczne i doradztwo HR!

Podczas wydarzenia:

🔹 rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do pracy wakacyjnej oraz na letnie praktyki

🔹 będziesz mógł skorzystać z doradztwa HR, konsultacji CV

🔹 posłuchasz wykładów ekspertów na temat budowania marki

🔹poznasz i porozmawiasz z osobami pracującymi w FAKRO

To jeszcze nie wszystko. Dla uczestników mamy kilka niespodzianek. Czekają na Was atrakcyjne nagrody 😀
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji.
Nie zwlekaj! Ilość miejsc ograniczona.
Do zobaczenia!

Prelegenci

Prelegenci

Janusz Komurkiewicz - Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO Sp. z o. o.

Absolwent Politechniki Krakowskiej oraz Wyższej Szkoły Biznesu w Nowym Sączu. Od 1994 r. zatrudniony jest w firmie FAKRO. Należy do ścisłego zespołu jej twórców. Zaczynał jako kierownik działu Promocji i Reklamy. Obecnie jest Członkiem Zarządu FAKRO Sp. z o. o.
Od 2008 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Związku Polskie Okna i Drzwi - organizacji zrzeszającej producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki budowlanej. Dzięki wspólnym staraniom firmy FAKRO oraz ZPOiD pod kierownictwem Prezesa Janusza Komurkiewicza, branża stolarki budowlanej uznana została za polską specjalność eksportową i objęta została specjalnym programem Ministerstwa Gospodarki - Branżowym Programem Promocji.
Prywatnie zapalony narciarz i żeglarz. Swoje pasje sportowe realizuje również w działalności firmowej. W ramach marketingowej działalności firmy FAKRO jest organizatorem m.in. Mistrzostw Polski Branży Budowlanej w Żeglarstwie Morskim.

Prelegenci

Maciej Stęga - HR&EB Freelancer
 

Networker, od prawie 7 lat realizuje projekty z obszaru HR i Employer Brandingu. Aktualnie głównie skupia się na pracy dla Startupów oraz Software House'ów.

Autor publikacji dla HR Business Partner, doceniony i cytowany przez Forbesa. Prelegent Czwartkowych Social Mediów, HR na deser, Środa Startupowa oraz HR na Szpilkach. Dla takich organizacji jak: Kraków Miastem Startupów, Girls Geek Carrots oraz Women in Technology tworzył warsztaty z tematyki HR i EB.

Absolwent innowacyjnych studiów podyplomowych na AGH: Zarządzanie talentami w branży technologicznej. Popularyzuje ideę przejrzystości warunków wynagrodzenia w ogłoszeniach o pracę tworząc community na fb w grupie: Praca w Startupie z widełkami.

Twórca eventu WebskiHR, mającego na celu łączenie osób zainteresowanych tematami HRu i Employer Brandingu.