Stolarka pionowa Innoview - FAKRO

Stolarka pionowa INNOVIEW

 Stolarka pionowa INNOVIEW

Stolarka pionowa INNOVIEW

NOWE SPOJRZENIE NA DOMOWĄ PRZESTRZEŃ


FAKRO zmienia koncepcję wnętrza. Daje możliwość przemiany tradycyjnego podziału: DOM to nie tylko to, co jest w środku, a pozostaje odrębne od tego, co na zewnątrz. 

Szeroki wachlarz produktów stolarki pionowej FAKRO INNOVIEW zawiera okna, drzwi tarasowe HS, markizy oraz drzwi wejściowe czy bramy garażowe.

Produkty stolarki pionowej FAKRO wykonane są w jednej stylistyce, z jednakowych materiałów, w jednolitej kolorystyce i w nowoczesnym wzornictwie.

 

 

 

Do budynków, oferujemy okna pionowe i drzwi tarasowe HS z serii INNOVIEW, markizy do okien, a także bramy garażowe oraz drzwi wejściowe serii INNOVIEW LINE.

Stosując produkty FAKRO serii INNOVIEW oraz INNOVIEW LINE budynek oprócz najwyższej jakości otrzymuje oprawę, która podkreśla jego walory estetyczne. Zastosowanie stolarki od jednego producenta - FAKRO - to gwarancja pełnej synergii i komplementarność produktów, które uzupełniają się nawzajem, a razem tworzą wyjątkowe i spektakularne wrażenie.

 

Stolarka pionowa Innoview - FAKRO

 

Zobacz film!

Produkty INNOVIEW

Okna INNOVIEW pozwalają na projektowanie unikalnych wnętrz, których estetyka i klimat otoczenia zostaje w pełni wykorzystana dla budowy unikalnego charakteru wnętrza.

INNOVIEW LINE

Seria INNOVIEW charakteryzuje się najwyższą jakością, bezpieczeństwem, komfortem i estetyką, a także gwarancją harmonii z pozostałymi produktami z serii.

Zobacz więcej