Drewniano-aluminiowe okna pionowe INNOVIEW - FAKRO

Drewniano-aluminiowe okna pionowe

Znajdź dystrybutora

 

Sprawdź aktualne promocje

 

Zobacz film!

Zalety okien INNOVIEW

 

Drewniano-aluminiowe okna pionowe INNOVIEW - FAKRO

INNOWACYJNE OKNA PIONOWE

Zespół inżynierów FAKRO we współpracy z liderami rynku okuć i aluminium przygotował zaawansowaną technologię łączenia profili aluminiowych z drewnem, dzięki której powstały okna charakteryzujące się wyjątkową powierzchnią i właściwościami.

Wielkogabarytowe drzwi i okna to nowy trend w budownictwie, zmieniający postrzeganie przestrzeni mieszkalnych. Wielkie przeszklenia – w pełni użytkowe, łatwo otwierane, bezpieczne i estetycznie wykonane – pozwolą wydobyć więcej z jakości i komfortu życia na co dzień.

 

TRWAŁOŚC OKNA NA DŁUGIE LATA

Innowacyjne połączenie drewnianej ramy z aluminiową okładziną to zapowiedź nie tylko nowego trendu w architekturze ale także zwiększenie trwałości okien pionowych. Zastosowana technologia oraz odpowiednie materiały pozwalają na długoletnie użytkowanie okien drewniano-aluminiowych bez konieczności konserwacji.
Najnowocześniejsze okucia firmy Siegenia umożliwiają bezawaryjne korzystanie z okien przez wiele lat.

Drewniano-aluminiowe okna pionowe INNOVIEW - FAKRO

 

Drewniano-aluminiowe okna pionowe INNOVIEW - FAKRO

BEZPIECZEŃSTWO

Dzięki systemowi okuć, które posiadają właściwości antywłamaniowe w klasie RC1 w standardzie, wszystkie okna INNOVIEW mają podwyższoną odporność na włamanie, zapewniając to, co w twoim domu najważniejsze – poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Możliwe jest także wykonanie okien z większą ilością zabezpieczeń antywłamaniowych w klasie RC2.

KOMFORT

Najnowocześniejsze rozwiązania okuć gwarantują wygodną obsługę okien. Wdrożone rozwiązania pozwalają na długoletnie, bezawaryjne użytkowanie okien, a system ten doceni każdy użytkownik.

 

ENERGOOSZCZEDNOŚĆ

Okna muszą chronić przed stratami ciepła, a decydującym elementem jest pakiet szybowy. Okna INNOVIEW dostępne są z pakietem dwu-, a nawet trzykomorowym. Wraz ze wzrostem komór w pakiecie szybowym wzrasta również grubość drewnianej ramy poprawiając parametry energooszczędnościowe okien.

SZCZELNOŚĆ

W oknach zastosowano poczwórny system uszczelnienia. Rozwiązania techniczne zewnętrznych uszczelek gwarantują, że podczas opadów woda nie przedostanie się do wnętrza i nie ma bezpośredniego kontaktu z drewnianą konstrukcją.

 

Drewniano-aluminiowe okna pionowe INNOVIEW - FAKRO

 

Drewniano-aluminiowe okna pionowe INNOVIEW - FAKRO

ESTETYKA

Nowoczesne wzornictwo i różnorodne kolory gwarantują dopasowanie okien i drzwi INNOVIEW do rozmaitych brył, tekstur i otoczenia. To najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne, które tworzą idealną harmonię. Dobre wzornictwo przetrwa lata. Okna INNOVIEW to idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i ergonomii. Każdy element, począwszy od drewna, aluminium a na klamce kończąc, jest dopracowany pod względem wzorniczym tworząc unikatowy i bardzo estetyczny produkt.