Wymiana okien dachowych – oszczędzaj na rachunkach

 

 

 

Bez względu na to, na jaki wariant wymiany okna dachowego zdecydujesz się, najważniejszą sprawą jest zadbanie o wykonanie dobrej izolacji termicznej i właściwy montaż nowych okien. To da gwarancję, że wymienione okno będzie służyło przez długi czas, a Ty będziesz zadowolony z wykonanej inwestycji. Dlatego rekomendujemy skorzystanie z usług doświadczonych i przeszkolonych przez nas w zakresie wymiany okien dachowych fachowców, lub ze wsparcia naszych Dystrybutorów, którzy we współpracy z nami prowadzą akcję wymiany okien - służą doradztwem w doborze produktów, przygotowują wycenę produktów wraz z usługą wymiany.

 

Skorzystaj z możliwości dofinansowania wymiany okien

Wykonując termomodernizację poddasza z wymianą okien dachowych możesz skorzystać z programów wsparcia proekologicznych inicjatyw w budownictwie. Możliwość dofinansowania takiej inwestycji daje program rządowy „Czyste powietrze” oraz ulga termomodernizacyjna.

Ustawa podatkowa nie wyklucza możliwości skorzystania z obu wyżej wymienionych form wsparcia przedsięwzięcia termomodernizacyjnego. W przypadku uzyskiwania korzyści łącznie z dotacji w Programie Czyste Powietrze i ulgi termomodernizacyjnej:

  • odliczeniu w ramach ulgi nie podlegają wydatki sfinansowane lub dofinansowane z dotacji lub zwrócone podatnikowi w jakiejkolwiek formie ze środków publicznych, a jedynie ta ich część która nie została dofinansowana
  • w przypadku gdy, po wcześniejszym dokonaniu odliczeń wydatków w ramach ulgi termomodernizacyjnej, beneficjent otrzymał zwrot odliczonych wydatków w formie dotacji, jest zobowiązany zgodnie z przepisami podatkowymi doliczyć odpowiednio kwoty poprzednio odliczone od dochodu za rok podatkowy, w którym otrzymał ten zwrot.

Więcej informacji na temat dotacji i ulgi znajdziesz na stronie https://www.czystepowietrze.gov.pl/

 

 Czyste powietrze      Ulga termomodernizacyjna

Skorzystaj z możliwości dofinansowania wymiany okien

 

 

Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy.

Formularz kontaktowy