Drzwi aluminiowe boczne

Drzwi aluminiowe boczne

Drzwi boczne wykonane z konstrukcji aluminiowej, profili jedno lub trójkomorowych wypełnionych ocieplanym panelami o grubości 40 mm to znakomite rozwiązanie na przykład do garaży z dodatkowym wejściem, lub innych pomieszczeń gospodarczych. Rozwianie to jest o wiele bardziej praktyczne, niż standardowa furtka w samej bramie garażowej. Nie osłabia konstrukcji bramy, czy też jej parametrów termicznych.

 

Folder drzwi aluminiowych bocznych

 

Poznaj zalety drzwi aluminiowych bocznych:

Budowa

Drzwi z systemowych profili aluminiowych, jednokomorowych bez izolacji termicznej, wypełnione panelami używanymi do produkcji bram garażowych o grubości 40 mm. System ten pozwala na projektowanie lekkich, trwałych i funkcjonalnych produktów. Umożliwia on produkcję drzwi jedno i dwuskrzydłowych.

Przeznaczenie

Model ten przeznaczony jest do pomieszczeń nieogrzewanych. Nie posiada izolacji termicznej w  ramie skrzydła oraz w ramie ościeżnicy. Drzwi stosowane do zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej w budynkach użyteczności publicznej, przemysłowych, gospodarczych oraz zastosowaniach prywatnych.

Kolorystyka

Szeroka kolorystyka stosowanych paneli wypełniających drzwi, pozwala na ich dopasowanie do zamontowanej obok bramy garażowej dostępnej z oferty FAKRO. Elementy aluminiowe drzwi malowane są proszkowo na jeden ze standardowych kolorów z palety RAL, lub na kolor drewna wybrany przez klienta: złoty dąb, orzech, winchester.

Wypełnienie panelami bramowymi daje możliwość zastosowania struktury gładkiej lub woodgrain, w zależności od indywidualnych preferencji klienta oraz wymogów technicznych obiektu. Natomiast od strony wewnętrznej powierzchnia jest standardowo biała.

Termoizolacja

Uszczelki przylgowe zamontowane na skrzydle i ościeżnicy drzwi oraz uszczelki na łączeniu konstrukcji skrzydła z wypełniającymi je panelami, zapewniają znakomitą izolację termiczna. Zapobiegają również przed przewiewaniem.

Drzwi aluminiowe boczne Drzwi aluminiowe boczne

 

Poznaj zalety drzwi aluminiowych bocznych z przegrodą termiczną:

Budowa

Drzwi z systemowych profili aluminiowych, trójkomorowych z izolacją termiczną. Zastosowanie konstrukcji aluminiowej pozwala na projektowanie trwałych i funkcjonalnych drzwi o wysokich parametrach izolacyjnych. Jednocześnie umożliwia ona produkcję drzwi jedno i dwuskrzydłowych. Wypełnienie stanowią panele używane do produkcji ciepłych bram garażowych o grubości 40 mm, z twardej piany poliuretanowej pokrytej dwustronnie blachą stalową.

Drzwi charakteryzujące się dobrymi właściwościami antywłamaniowymi poprzez zastosowani grubszej konstrukcji profili aluminiowych oraz umieszczenia zamka dalej od strony zewnętrznej.

Termoizolacja

Dzięki zastosowaniu specjalnych przekładek, drzwi stanowią przegrodę termiczną zarówno w pomieszczeniach nieogrzewanych jak i ogrzewanych. Mogą być stosowane do zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej w budynkach prywatnych, obiektach użyteczności publicznej, przemysłowych, gospodarczych itp.

Uszczelki przylgowe zamontowane na skrzydle i ościeżnicy drzwi oraz uszczelki na łączeniu konstrukcji skrzydła z wypełniającymi je panelami, zapewniają znakomitą izolację termiczną. Zapobiegają również przed przewiewaniem.

Kolorystyka

Dzięki wypełnieniu panelami bramowymi idealnie komponują się z bramami garażowymi z oferty FAKRO. Elementy aluminiowe drzwi malowane są proszkowo na jeden ze standardowych kolorów z palety RAL, lub na kolor drewna wybrany przez klienta; złoty dąb, orzech, winchester.

Zastosowane panele bramowe dają możliwość zastosowania od zewnątrz struktury gładkiej lub woodgrain, w zależności od indywidualnych preferencji klienta oraz wymogów technicznych obiektu. Natomiast od strony wewnętrznej powierzchnia jest standardowo biała, ale na życzenie klienta istnieje możliwość wypełnienia blachą 0,75 mm lakierowaną proszkowo w kolorze drzwi.

Wyposażenie

Drzwi wyposażone są standardowo w niski próg aluminiowy o wysokości 15 mm, dwa zawiasy nawierzchniowe, zamek z wkładką oraz klamkę w kolorze dostosowanym do koloru drzwi.

Dodatki

Nowoczesna konstrukcja drzwi pozwala na zamontowanie wielu akcesoriów dostępnych w ofercie FAKRO. W zdecydowanym sposób podnoszą one funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz estetykę i komfort użytkowania drzwi (antaby, dodatkowe zamki, elektrozaczepy, kontraktrony, etc.).

Drzwi aluminiowe boczne Drzwi aluminiowe boczne

 

Modele drzwi aluminiowych bocznych

Kierunki otwierania drzwi

Kierunki otwierania drzwi

Instrukcje i wsparcie

 Instrukcja montażu: