Części zamienne

Firma Fakro zapewnia dostępność części zamiennych do swoich produktów niejednokrotnie nawet tych, które bezproblemowo funkcjonują na dachach od kilkudziesięciu lat. Nasi Klienci, mogą być pewni, że w dowolnej chwili zapewnimy im wsparcie serwisowe i dostępność niezbędnych części zamiennych.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo części, do okien dachowych, schodów, rolet, bram i automatyki zarówno z bieżącej produkcji jak i tej starszej wersji.

Zakupu części zamiennych mogą Państwo dokonać w naszym sklepie internetowym.

Jeśli nie będą Państwo pewni co do wyboru części zamiennej w sklepie mogą Państwo złożyć zamówienie drogą emailową, poprzez wysłanie wiadomości na adres serwis@fakro.pl. W wiadomości prosimy zawrzeć dane produktu, do którego dana część ma być zastosowana,  tj. numer seryjny z tabliczki znamionowej oraz dane nabywcy;  imię, nazwisko, adres, nr telefonu, ewentualnie NIP. Podanie numeru tabliczki znamionowej  produktu zagwarantuje kompatybilność dostarczonej części.

Zwrotnie otrzymają Państwo szczegółową ofertę. Po jej zaakceptowaniu, wyślemy zamówiony towar kurierem na wskazany adres.

Mogą również wysłać Państwo zapytanie ofertowe, korzystając z formularza dostępnego TUTAJ, wybierając typ sprawy "zapytanie ofertowe".

 

.

Części zamienne w sklepie on-line

Regulamin zakupu części