Artykuły - FAKRO

 

Artykuły FAKRO

Okna dachowe do łazienki - Jakie wybrać?
2020-09-22

Zarówno okna dachowe łazienkowe drewniane, jak i plastikowe świetnie spełniają powierzone im zadania. Jakie okna dachowe do łazienki na poddaszu wybrać? Sprawdź, nowoczesne propozycje łazienkowych okien dachowych od FAKRO!
więcej

Rolety do okien dachowych - Jakie wybrać?
2020-09-10

Okna dachowe to bardzo częste rozwiązanie w przypadku poddasza. W celu uzyskania zacienienia oraz ochrony przed temperaturą konieczne jest zastosowanie rozwiązania, jakim są rolety do okien dachowych. Dowiedz się jakie rolety do okien dachowych wybrać.
więcej

Okno balkonowe czy balkon tradycyjny - Co wybrać?
2020-02-05

Budować balkon czy nie? Podjęcie decyzji w tej kwestii często może być trudne dla inwestora. Zanim ostatecznie zdecydujemy, warto zastanowić się nad rozwiązaniem alternatywnym dla tradycyjnego balkonu. Dowiedz się co lepiej wybrać czytając nasz artykuł.
więcej

Jak zapewnić komfort pracy w upalne dni?
2020-05-13

Podczas upalnych dni do wnętrz napływa promieniowanie słoneczne, powodujące znaczne podwyższenie temperatury w mieszkaniu czy domu. Na rynku dostępnych jest kilka pomocnych w takiej sytuacji rozwiązań, m.in. klimatyzatory, wentylatory, rolety wewnętrzne czy żaluzje, jednak najczęściej nie przynoszą one wystarczającej ulgi.

więcej