Okna dachowe, do poddaszy, okna połaciowe - FAKRO

Okna dachowe

Pakiet superTrio

Pakiet superTrio

Ciesz się komfortem mieszkania na poddaszu niezależnie od temperatury panującej za oknem. Zastosuj pakiet superTrio składający się z:

  • okna 3-szybowego,
  • kołnierza Thermo z dodatkową izolacją,
  • markizy zewnętrznej.

Pakiet superTrio to kompleksowe rozwiązanie zapewniające nie tylko ciepło przytulnych wnętrz pod skosami w chłodne, zimowe dni, ale także optymalną temperaturę podczas letnich upałów.

 

FAKRO Innovations - poznaj unikatowe rozwiązania FAKRO

FAKRO Innovations - poznaj unikatowe rozwiązania FAKRO

Dowiedz się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w oknach dachowych FAKRO  korzystając z aplikacji na swoim smartfonie.

Pobierz aplikację FAKRO INNOVATIONS ze sklepu Google Play lub App Store.

 Pobierz aplikację

Rodzaje okien dachowych

Nowoczesne okna dachowe to optymalne rozwiązanie stosowane w budownictwie, ponieważ doświetlają wnętrze, umożliwiają przewietrzenie poddasza oraz zapewniają widok na zewnątrz. Co więcej montaż okien w dachu to rozwiązanie tańsze i mniej pracochłonne niż budowanie lukarn. Okna dachowe zmieniają się. Obecnie produkowane okna dachowe to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się wysoką trwałością, dużą energooszczędnością, bezpieczeństwem i wygodną obsługą.

Coraz częściej standardowe okna obrotowe wypierane są przez inne, nowocześniejsze konstrukcje okien dachowych. Uznanie w oczach klientów zdobywają okna o podwyższonej osi obrotu czy okna uchylno-obrotowe, ponieważ zapewniają zdecydowanie wyższą funkcjonalność.  

Wybierając okna dachowe musimy wziąć pod uwagę funkcjonalność, energooszczędność oraz bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe. Te aspekty chociaż nieuświadamiane są bardzo ważne dla mieszkańców. Każdy chce czuć się bezpiecznie i komfortowo we własnym domu. Nowoczesne okna dachowe FAKRO zapewniają ten spokój.   

 

 

Akcesoria do okien dachowych

Pozostałe akcesoria