Święto piłki czas zacząć!

Święto piłki czas zacząć!

 

Kibice piłkarscy żyją już Mistrzostwami Świata w piłce nożnej, które 20 listopada rozpoczęły się w Katarze. Finałowy turniej to święto piłki nożnej dla sympatyków tej najpopularniejszej na świecie dyscypliny sportowej, których nie brakuje również w Polsce. Bardzo cieszymy się, że wśród 32 finalistów znalazła się Reprezentacja Polski.

FAKRO jako Oficjalny Partner Reprezentacji Polski mocno wspiera i dopinguje naszych piłkarzy. Wierzymy, że reprezentacja dowodzona przez trenera Czesława Michniewicza może powalczyć o bardzo dobry wynik podczas turnieju, dostarczając polskim kibicom wielu niezapomnianych emocji. FAKRO już od 18 lat wspiera Polską Reprezentacją w Piłce Nożnej będąc z nią w chwilach tryumfów jak towarzyszy jej w trakcie porażek. Ale właśnie taki jest futbol; emocjonujący, zaskakujący a przez to piękny.    

Tegoroczny gospodarz turnieju finałowego Katar, to najmniejszy kraj, jaki gościł do tej pory tej rangi wydarzenie. Na pewno ciekawe i delikatnie egzotyczne miejsce dla kibiców. A nietypowa pora rozgrywania turnieju, bo mocno jesienna, zaprosi do odbiorników nie tylko wiernych kibiców polskiej  reprezentacji.   

Nasza reprezentacja wystąpi na Mistrzostwach Świata po raz 9. W tych najważniejszych, piłkarskich rozgrywkach biorą udział 32 kraje z całego świata. Być może nie jesteśmy faworytem do tytułu lecz Polska reprezentacja już w historii udowadniała, że stać nas na medal. W takim turniej często zdarzają się niespodzianki. Zdobyć medal Mistrzostw Świata to pewnie marzenie nie tylko samych piłkarzy, ale również dopingujących ich kibiców.