Jesteśmy z Wami i dla Was już od 30 lat! - FAKRO

Serdecznie dziękujemy!

jubileusz_30-lecia_FakroW tym roku obchodzimy okrągły Jubileusz 30-lecia firmy FAKRO. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym partnerom, klientom oraz pracownikom za trzy dekady współpracy, bo przysłowiowym kluczem do sukcesu są właśnie ludzie.

Profesjonalizm, uczciwość oraz lojalność to fundament naszego wspólnego działania. Dzięki takim partnerom i współpracownikom mogliśmy się stać czołową firmą na globalnym rynku okien dachowych.

Wierzymy, że przed nami kolejne lata współpracy, które będą źródłem satysfakcji i dalszych wspólnych sukcesów.

Jesteśmy z Wami i dla Was już od 30 lat!

Słowo dom niesie ze sobą dobre skojarzenia - często są to wspomnienia, a czasem marzenia. Bo dom to nie tylko budynek, ale przede wszystkim rodzina. FAKRO myśli jak sprawić, aby życie w nim było zawsze pełne naturalnego światła, zdrowe i komfortowe, po prostu wyjątkowe. Dlatego będąc wiernym swojej misji, nasza firma już od 30 lat produkuje stolarkę, która tworzy unikatowe rozwiązania dla domu.

FAKRO oferuje kompleksową ofertę stolarki otworowej. Dostarcza nie tylko produkty lecz całościowe rozwiązania, które sprawiają że przebywanie w domu jest wyjątkową przyjemnością.

Zaczynaliśmy od okien dachowych i schodów strychowych. Obecnie w naszej ofercie znajdują się okna do dachów płaskich, okna fasadowe, drzwi przesuwne HST, bramy garażowe i drzwi wejściowe. Zarówno do okien dachowych jak i fasadowych oferujemy akcesoria chroniące przed nagrzewaniem – markizy, jak i dekoracyjne akcesoria wewnętrzne. Jako jedyni na świecie oferujemy kompleksową ofertę stolarki otworowej przez co wszystkie jej elementy wykonane są w najwyższym standardzie jakościowym oraz w jednolitej stylistyce i kolorystyce.

Dom wyposażony w stolarkę otworową FAKRO to nie tylko design, ale również trwałość i energooszczędność. Co więcej, produkty stolarki otworowej mogą być wykonane w wersji elektrycznej, co pozwala na stworzenie inteligentnego domu, zarządzanego z dowolnego miejsca na ziemi.

Kompleksowa oferta stolarki w inteligentnym domu

30 lat istnienia FAKRO

30 LAT…

Dzisiaj FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO, zatrudniającej ponad 4000 osób, wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.

Innowacyjność to DNA FAKRO i główny motor rozwoju. W centrum badawczo-rozwojowym FAKRO pracuje ponad 100 inżynierów, autorów ponad 180 zgłoszeń patentowych i wzorów użytkowych. W ofercie FAKRO oprócz okien dachowych znajdują się schody strychowe, okna do dachów płaskich, świetliki rurowe, wyłazy. Firma oferuje również szeroką gamę akcesoriów do okien dachowych i okien fasadowych. W 2016 r. do oferty FAKRO, pod marką INNOVIEW dołączyły aluminiowo-drewniane okna pionowe, w 2018 r. bramy garażowe, a w 2019 r. drzwi wejściowe. Dwie ostatnie grupy produktowe stanowią dopełnienie kompleksowej oferty stolarki otworowej pod marką INNOVIEW Line.

Poznaj naszą historię

Świętujemy z Wami

Z okazji jubileuszu 30-lecia firmy FAKRO, pragniemy podziękować wszystkim naszym Partnerom za wiele lat wyjątkowej współpracy. Pomimo trudnej sytuacji i ograniczeń związanych z pandemią, staramy się odwiedzać naszych Partnerów, aby razem nimi celebrować nasz wspólny sukces. Bezpośrednie spotkania z Partnerami są dla nas bardzo ważne i bardzo cenne.

Za wszystko bardzo dziękujemy!

Świętujemy z Wami

Materiały prasowe

Jubileusz 30-lecia firmy FAKRO to również ważne wydarzenie medialne. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadami, informacjami prasowymi, które przybliżą Państwu z historię firmy FAKRO i pozwolą zaznajomić się z naszymi planami na przyszłość.

 

Ryszard Florek Prezes Fakro

 

FAKRO - sukces rodzimej polskiej firmy na rynku globalnym oczami założyciela i właściciela Ryszarda Florka.

 

 Artykuł

 

Materiały prasowe

 

Start FAKRO datuje się na 1991 rok. Co sprawiło, że stało się najszybciej rozwijającą się w swojej branży firmą na świecie i uznaną globalną marką? Jakie były kamienie milowe tego dynamicznego rozwoju?

 

 Artykuł

 

Materiały prasowe

 

Firma FAKRO, znany w Polsce i na świecie producent okien dachowych rozpoczyna dzisiaj jubileuszowy rok. Dokładnie 30 lat temu, 22.01.1991 roku w Nowym Sączu Fakro Sp. z o.o. została zarejestrowana w Rejestrze Handlowym.

 

 Artykuł