Zestaw izolacyjny XDP Thermo

Zestaw izolacyjny XDP Thermo

Charakterystyka:

  • XDP Thermo składa się z kołnierza paroprzepuszczalnego i materiału izolacyjnego w postaci opaski docieplającej. Wraz z kołnierzem Thermo zapewnia systemowe docieplenie okna na całej wysokości ościeżnicy – ciepły montaż.
  • Kołnierz paroprzepuszczalny służy do szybkiego i szczelnego połączenia ościeżnicy okna z folią dachową, posiada zgrzany materiał w narożach i jest wywinięty do góry na ościeżnicę okna.
  • Zastosowany bez kołnierza Thermo również poprawia parametry cieplne okna.
  • Kołnierz paroprzepuszczalny służy do szybkiego i szczelnego połączenia ościeżnicy okna z folią dachową i wykonany jest z membrany Eurotop. Kołnierz pozwala na przepuszczenie pary wodnej z wewnątrz, jednocześnie chroniąc przed wodą z zewnątrz.
  • Opaska docieplająca (z pianki polietylenowej) redukuje mostki cieplne na połączeniu okna z konstrukcją dachu.
  • Kołnierz i opaska produkowane na wymiar do danego okna. Możliwość dostosowania do 3 wysokości montażu: N, V, J.
  • Szybki montaż.

Zestaw izolacyjny XDP Thermo

 

 

Zestaw XDP Thermo służy do szybkiego i szczelnego docieplenia oknZestaw izolacyjny XDP Thermoa na całej wysokości ościeżnicy. XDP Thermo składa się z: kołnierza paroprzepuszczalnego (wykonany z membrany EUROTOP i docięty na wymiar do okna, zgrzany w narożach) wraz z taśmą montażową i opaski docieplającej, która jest   wykonana   jest   z   pianki   polietylenowej. Materiał   ten charakteryzuje się niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła ʎ= 0,04 W/(m∙K). W celu połączenia opaski z ościeżnicą okna dachowego, na opaskę naniesiona jest taśma klejąca. Na opasce zastosowano nacięcia pozwalające na dopasowanie do szpalety okna dachowego.

Instrukcje i wsparcie