Akcesoria wewnętrzne

Dodatki wewnętrzne

Elegancki salon, kolorowy pokój dziecinny czy przytulna sypialnia?

Nic prostszego - dodatki wewnętrzne FAKRO pozwolą Ci stworzyć wymarzone wnętrze. Bogata oferta typów, wzorów i kolorów wyposażenia dodatkowego zapewnia uzyskanie harmonii okna z wystrojem każdego pomieszczenia i daje możliwość dowolnego kształtowania jego charakteru. 

Dodatki do okien dachowych umożliwiają też regulację ilości i intensywności światła wpadającego do pomieszczenia. Dzięki nim możesz uzyskać zaciemnienie nawet w słoneczny dzień, w chwilach gdy potrzebujesz odpoczynku.

Dodatki wewnętrzne (z wyjątkiem moskitiery) dostosowane są do wszystkich rodzajów okien dachowych FAKRO. Aby odpowiednio dobrać wielkość dodatków należy znać rozmiar okna, który podany jest na tabliczce znamionowej umieszczonej na skrzydle okna.

 

 
 

Żaluzja AJP

Żaluzja to klasyczny sposób na przysłonięcie okna. Zbudowana jest z ruchomych aluminiowych lameli umocowanych w prowadnicach, co pozwala na regulowanie ilości światła wpadającego do pomieszczenia. Jest to produkt, który idealnie wpasowuje się do nowoczesnego wnętrza.

Roleta ARS

Roleta posiada trzy stopnie ustawienia wpływające na poziom zacienienia. Redukuje ilość światła dopływającego do wnętrza i zapewnia prywatność. Szeroki wybór gamy kolorystycznej pozwala na dopasowanie rolety do każdego wnętrza.

Roleta ARF/ARP

Szeroka gama kolorów i bogaty wybór wzorów materiałów sprawia, że roleta podnosi estetykę wnętrza i pozwala dobrać materiał do wystroju każdego wnętrza. Aluminiowe prowadnice kryją brzegi materiału i pozwalają ustawić roletę w dowolnej pozycji.

Roleta ARF/ARP

 

 

ARP

Roleta wyposażona jest w materiał pozwalający na ograniczenie ilości wpadającego do pomieszczenia światła, rozpraszając je i stwarzając wrażenie przyjemnego zacienienia.

Roleta ARF/ARP

 

 

ARF

Materiał wykorzystany do produkcji rolety od strony szyby pokryty jest specjalnym srebrnym tworzywem, co pozwala na zaciemnienie wnętrza. Prowadnice boczne i uszczelka w dolnej listwie minimalizują wystąpienie prześwitów.

Rolety plisowane

Plisy nadają każdemu wnętrzu nowoczesny design. Posiadają system top-down umożliwiający swobodną obsługę za pomocą górnej i dolnej belki.

Rolety plisowane

 

 

APS

Pozwala na ograniczenie ilości wpadającego do pomieszczenia światła.

Rolety plisowane

 

 

APF

Dzięki zastosowaniu materiału o strukturze plastra miodu plisa ogranicza promienie słoneczne wpadające do wnętrza, dzięki czemu możemy nawet w słoneczny dzień zaciemnić pomieszczenie.

 

Moskietiera AMS

Moskitiera rolowana to jedyny dodatek montowany do szpalety. Wykonana jest z siatki powlekanej PCV oraz wyposażona w prowadnice aluminiowe. Chroni pomieszczenie przed owadami przy uchylonym oknie dachowym.