Profile w oknach FAKRO

Rodzaje profili okna

Drewno w kolorze naturalnym

Drewno w kolorze naturalnym
Podstawowym surowcem do produkcji okien jest najwyższej jakości drewno sosnowe, klejone warstwowo. Drewno impregnowane jest próżniowo i malowane ekologicznym lakierem akrylowym w kolorze naturalnym.

 

Rodzaje profili okna

Drewno z białą powłoką akrylową
Drewno dwukrotnie malowane białym lakierem akrylowym. Okna białe z z widocznymi słojami drewna, które zdobywają uznanie w oczach osób ceniących minimalizm i nowoczesne trendy.

 

Drewno z powłoką poliuretanową

Drewno z powłoką poliuretanową
Do pomieszczeń o okresowo podwyższonej wilgotności powietrza (kuchnie, łazienki) przeznaczone są okna drewniane trzykrotnie malowane lakierem poliuretanowym tworzącym trwałą i idealnie gładką powłokę w kolorze białym na powierzchni ramy.

 

Tworzywo PVC

Tworzywo PVC
Okna mogą mieć również konstrukcję aluminiowo-tworzywową. Wielokomorowe profile PVC w kolorze białym wzmocnione są rdzeniami stalowymi. Tworzywo nie pochłania wilgoci, okno jest trwałe i odporne na korozję. Okna dostępne również w kolorze okleiny złoty dąb lub sosna. Przeznaczone do pomieszczeń, w których przez dłuższy okres utrzymuje się wilgotne powietrze (łazienki, salony kąpielowe, pralnie). Profile PVC w oknach FAKRO zaliczają się do klasy A - najwyższej, wykonane według normy europejskiej EN 12608.

 

 

Gwarancja

Gwarancja FAKRO

JAKOŚCI jesteśmy PEWNI dlatego udzielamy długoletniej gwarancji.

 

Szczegóły w zakładce serwis