Akcesoria do obsługi

Akcesoria do obsługi

Drążek teleskopowy ZST

Drążek teleskopowy ZST

Uniwersalny drążek teleskopowy ZST pozwala na łatwe otwieranie wysoko zamontowanych okien. Służy również do sterowania roletami ARS, ARP, ARF, żaluzją AJP oraz moskitierą AMS, które zamontowane są poza bezpośrednim zasięgiem użytkownika. Długość drążka wynosi 119 cm i posiada możliwość regulacji na długość 134, 162, 190 i 218 cm. Dzięki zastosowaniu dodatkowego przedłużenia ZSP można uzyskać następujące długości drążka: 246, 274, 302 i 330 cm.

 Kup teraz on-line

 

Drążek ZSZ

Drążek ZSZ

Drążek ZSZ do sterowania markizą wykonany jest z okrągłego profilu aluminiowego i pozwala na obsługę markizy AMZ. Drążek wyposażony jest w plastikowy uchwyt umożliwiający obsługę markizy w wysoko zamontowanych oknach. Standardowa długość drążka to 150 cm. Markiza AMZ zawiera w standardzie drążek o długości 80 cm.

 Kup teraz on-line

 

Zamek do okna ZBL

Zamek do okna ZBL

Estetyczny zamek okienny ZBL w kolorze białym, uniemożliwia przypadkowe otwarcie okna. Zamek ten montowany jest w dolnej części okna. Po wyciągnięciu bolca i przekręceniu kluczykiem nie ma możliwości otwarcia okna. Może być stosowany we wszystkich oknach otwieranych, niezależnie od rozmiaru.

Kup teraz on-line

 

Ogranicznik otwarcia ZBB

Ogranicznik otwarcia ZBB

Produkt umożliwiający bezpieczne, ograniczone uchylenie okna. Dzięki zastosowaniu ogranicznika, skrzydło można pozostawić w pozycji uchylonej o około 10cm (zależnie od typu i rozmiaru okna) bez obawy, że np. mocny wiatr spowoduje niekontrolowaną zmianę pozycji skrzydła. W nisko zamontowanych oknach, ogranicznik chroni również przed niepożądanym, całkowitym otwarciem okna przez dzieci. Po zamknięciu okna ogranicznik nie jest widoczny i nie utrudnia jego obsługi.

 Kup teraz on-line 

 

Klamka z blokadą ZBH

Klamka z blokadą ZBH

Zabezpiecza przed niepożądanym otwarciem okna. Montowana jest w dolnej części okna FAKRO w miejsce wcześniej standardowo zamontowanek klamki. Podnosi poczucie bezpieczeństwa ponieważ ogranicza dostęp z zewnątrz do pomieszczenia. Klamka jest w kolorze srebrnym z powłoką satynową. Przeznaczona jest do okien drewnianych FAKRO: obrotowych FT, o podwyższonej osi obrotu FY, FDY, uchylno obrotowych FP, FE, FH.

 Kup teraz on-line

Instrukcje i wsparcie