Rozwiązania FAKRO

Rozwiązania których nie oferują inni

Najwyższa jakość produktów FAKRO

 

FAKRO nie tylko dba o estetykę, ale także o najwyższą jakość i trwałość swoich produktów. Nawet podczas długotrwałej eksploatacji w trudnych warunkach okna dachowe FAKRO bardzo dobrze spełniają swoje funkcje, a jednocześnie zachowują swoje wysokie walory estetyczne. To wszystko dzięki rozwiązaniom, których nie oferują inni lub dopiero teraz je wprowadzają.

 

W oknie FAKRO zastosowano zgłoszony do opatentowania specjalny system blokad, chroniący pakiet szybowy przed wyjęciem. Inni producenci oferują zwykle tylko szybę laminowaną. (W innych oknach dachowych można wyjąć szybę laminowaną w ciągu około 2 min. odkręcając profile mocujące szybę).

FAKRO

Okna FAKRO

INNE OKNA

Inne okna

 

Inne okna

 

Innowacyjny system naprowadzania skrzydła zapewnia dobrą współpracę uszczelek i profili, jak również szybki montaż i demontaż okna bez wyjmowania skrzydła.

Zabezpieczenie naroży okien dachowych wg. zgłoszonej w urzędzie patentowym technologii łączenia profili okien powoduje, że okna dachowe FAKRO sprawdzają się nawet w ekstremalnych warunkach klimatycznych. W narożach nie powstają szczeliny jak w przypadku innych okien dachowych. Szczeliny szczególnie widoczne są w oknach białych.

Estetyka okien FAKRO

 

Okna dachowe klasy Profi wyposażone zostały w dodatkową uszczelkę przyszybową, która w ekstremalnych warunkach pogodowych zapewnia dodatkową szczelność. Uszczelka poprawia również akustykę okien dachowych szczególnie przy opadach deszczu.

 

Ciepła ramka dystansowa TGI

Ciepła ramka dystansowa TGI ogranicza mostki cieplne, minimalizuje kondensację pary wodnej na obrzeżach szyby oraz na profilach drewnianych, co wydatnie podnosi trwałość drewna.

 

Próżniowa impregnacja drewna

Stosowana w oknach dachowych FAKRO próżniowa impregnacja drewna oraz trwała powłoka lakieru solidnie chroni elementy drewniane okna. Impregnacja próżniowa jest kilkukrotnie skuteczniejsza od impregnacji zanurzeniowej.

 

 

  Ekologia