Bezpieczeństwo

Unikalny system topSafe

System topSafe

 

UNIKALNY SYSTEM
wzmocnienia konstrukcji okna topSafe

 

Zawiasy

 

Innowacyjny system mocowania specjalnie wyprofilowanych zawiasów, zapobiega pęknięciom drewna, wyrwaniu zawiasów i wepchnięciu skrzydła do środka. Rozwiązanie to jest kilkakrotnie wytrzymalsze od dotychczas znanych i stosowanych.

 

Listwa

 

Metalowa listwa utrudniająca włamanie przy pomocy narzędzi.

 

Elementy ryglujące

 

Specjalnie wzmocniona konstrukcja drewna i elementów ryglujących.

 

 

Bezpieczeństwo użytkowania

 

Antywłamaniowość

Okna dachowe muszą zapewnić bezpieczeństwo użytkowania oraz zabezpieczać przed łatwym wejściem do wnętrza pomieszczenia z zewnątrz. Okna dachowe FAKRO są tak skonstruowane aby zapewnić jak najwyższe poczucie bezpieczeństwa. Wyposażone standardowo w pionierski system wzmocnienia konstrukcji – topSafe oraz zewnętrzną szybę hartowaną, okna FAKRO zapewniają wysokie bezpieczeństwo użytkowania.

System wzmocnienia konstrukcji okna topSafe, znacznie podnosi odporność okien dachowych na włamanie oraz chroni je przed otwarciem podczas przypadkowego nadepnięcia na skrzydło. Firma FAKRO jako pierwsza wprowadziła na rynek pełną ofertę okien z min. III klasą bezpieczeństwa, wyznaczając nowy standard w branży okien dachowych.

 

 

 Innowacyjność

FAKRO Innovations - poznaj unikatowe rozwiązania FAKRO

FAKRO Innovations - poznaj unikatowe rozwiązania FAKRO

Dowiedz się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w oknach dachowych FAKRO  korzystając z aplikacji na swoim smartfonie.

Pobierz aplikację FAKRO INNOVATIONS ze sklepu Google Play lub App Store.

 Pobierz aplikację