Okna dachowe, które wyprzedzają przyszłość

Okna dachowe, które wyprzedzają przyszłość

Tworząc nasze produkty bierzemy pod uwagę te wartości, które kształtują nasze życie.

Okna dachowe FAKRO zostały zaprojektowane tak, aby życie w wymarzonym domu było nie tylko wygodne, ale także sprawiało przyjemność.
Duża powierzchnia przeszklenia w oknach dachowych FAKRO to mnóstwo naturalnego światła na poddaszu, które pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Innowacyjne rozwiązania jak automatyczny nawiewnik V40P, ułatwiają codzienne życie, a pionierski system topSafe podnosi bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okien.

 

Nawiewnik V40PSystem topSafe

Okna dachowe, które wyprzedzają przyszłość

 

JAKOŚCI jesteśmy PEWNI
dlatego udzielamy długoletniej gwarancji

10 lat gwarancji

20 lat gwarancji

Okna dachowe, które wyprzedzają przyszłość

 

FAKRO na świecie

Zastosowanie proekologicznych rozwiązań - FTT U8 Thermo to nie tylko najcieplesze okna dachowe na rynku z pojedynczym pakietem szybowym, lecz także kompleksowe rozwiązanie, w którym energooszczędny produkt, ekologiczna termoizolacja oraz szybki i ciepły montaż gwarantują najwyższą energooszczędność.

Już od ponad dwudziestu lat dbamy o najwyższą jakość produktów aby spełnić oczekiwania klientów na całym świecie. Innowacyjność rodzi się z chęci dostarczania coraz lepszych produktów, które po prostu ułatwiają ludziom życie. Wprowadzając nowe, innowacyjne produkty, które stają się standardem na rynku okien dachowych zmieniamy przyszłość w teraźniejszość.

 

 Naturalne światło