Przewodnik po dobrym projekcie z Robertem Koniecznym - FAKRO

Przewodnik po dobrym projekcie z Robertem Koniecznym

 

Przewodnik po dobrym projekcie z Robertem Koniecznym

Budowa domu to nie lada wyzwanie, ale jednocześnie spełnienie marzeń o swoim miejscu na ziemi, do którego będziemy codziennie wracać z wielką radością.

Dom to spokój, komfort i bezpieczeństwo, którego każdy z nas potrzebuje.

Przewodnik powstał dla Was wszystkich, którzy planujecie podróż życia, jaką jest budowa domu.

Jeśli potrzebujecie wsparcia, fachowej porady?

Sięgnij po „Przewodnik po dobrym projekcie”, który stworzyliśmy wraz z Robertem Koniecznym – jednym z najlepszych architektów.

 

Spis treści - Przewodnik po dobrym projekcie


Pierwszym elementem, który należy wziąć pod uwagę podczas budowy domu jest działka budowlana, na której ma on docelowo stanąć. Kiedy myślisz o budowie domu, pierwszym elementem jest znalezienie idealnego miejsca, gdzie chciałbyś zamieszkać. Nie każdy grunt jednak może stać się działką, na której powstanie Twój wymarzony dom. Pamiętaj, że prawo reguluje gdzie możesz go wybudować.

Aplikuj

Bazą do stworzenia idealnego domu jest postawienie sobie podstawowych pytań oscylujących wokół tego jak chcesz mieszkać. Zweryfikowaniu powinno podlegać wiele czynników, które mogą wpłynąć na naszą decyzję o wyborze miejsca naszego życia. Ma to pozwolić utrzymać balans pomiędzy praktycznym, a emocjonalnym podejściem do tak ważnego wyboru.

Aplikuj

Projekt budowlany, to nie tylko prezentacja gotowych pomieszczeń, ale również sporządzenie wielu pomiarów, oznaczeń czy zapisów. Dzięki nim możliwa stanie się akceptacja dokumentu przez organ administracji architektoniczno-budowlanej.

Aplikuj

Charakterystyka energetyczna domu, to jeden z elementów projektu technicznego. W dokumencie tym zawarte są wszelkiego rodzaju obliczenia dotyczące rocznego zapotrzebowania na energię, która jest niezbędna do ogrzania domu. Sporządzenie tej dokumentacji jest niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę. Zawsze musi wykonać ją doświadczony i upoważniony do tego audytor. Oprócz spełnienia wymogów prawnych, odpowiednio sporządzona charakterystyka energetyczna pozwala stworzyć dom energooszczędny. 

Aplikuj

Przewodnik po dobrym projekcie z Robertem Koniecznym - FAKRO

Przewodnik po dobrym projekcie

Przewodnik po dobrym projekcie z Robertem Koniecznym - FAKRO