Letnie praktyki i staże w firmie FAKRO dobiegają końca

Kolejna edycja letnich praktyk i staży w naszej firmie dobiega końca. Chcieliśmy podsumować ten owocny dla nas i naszych podopiecznych czas, dlatego 17 września br. zorganizowaliśmy spotkanie, na które zaproszeni byli nie tylko nasi tegoroczni stażyści i praktykanci, ale także wszystkie osoby odpowiedzialne za wdrożenie ich do pracy, opiekunowie, przedstawiciele działu HR, przedstawiciele PR oraz Członek Zarządu.

W tym roku mieliśmy okazję gościć dość liczną grupę 20 studentów z małopolskich uczelni: Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Spotkanie oficjalnie otwarły i podziękowały studentom za wybór naszej firmy Halina Podgórny, Dyrektor ds. Personalnych oraz Beata Martuś-Kołbon, Z-ca Dyrektora ds. Personalnych. Podziękowania otrzymali również opiekunowie praktyk za zaangażowanie w pracę ze studentami. Praktykanci zostali poinformowani o założeniach programu Ambasador Marki FAKRO i zaproszeni do udziału w kolejnej edycji. Nadrzędnym celem programu ambasadorskiego jest promocja marki FAKRO w środowisku akademickim jako atrakcyjnego i pożądanego pracodawcy. Kamila – tegoroczna stażystka, opowiedziała o swojej przygodzie w FAKRO i o tym jak naprawdę wygląda staż. Było to  bardzo budujące wystąpienie - cieszymy się, że nie zawiedliśmy zaufania studentów do naszej marki i mogliśmy umożliwić im zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego oraz dać możliwość skonfrontowania wiedzy zdobytej na studiach z praktyką. Kolejno Arleta, praktykantka oraz Ambasadorka Marki FAKRO na Uniwersytecie Ekonomicznym opowiedziała o tym, jak to jest być studenckim ambasadorem. W ramach podsumowania parę słów na temat wizerunku marki pracodawcy dodał również Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu.

Wszyscy stażyści i praktykanci otrzymali upominki na nowy rok akademicki : ) Był również czas na wspólne rozmowy przy kawie i słodko-słonym poczęstunku. Opiekunowie mieli okazję omówić ze swoimi podopiecznymi ich tegoroczną współpracę, udzielali im wskazówek, podpowiadali, w którą stronę warto skierować swój dalszy rozwój zawodowy. Znalazł się także czas na wspólne zdjęcia i uściski : )

Jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni za obecność na spotkaniu!

Tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia, a już w październiku powrócimy z odsłoną kolejnej edycji Programu Ambasador Marki FAKRO!