Oferty pracy - Rudnik nad Sanem - FAKRO

Nowy Sącz Dobra k/Limanowej Rudnik nad Sanem Mielec

Oferty pracy - Rudnik nad Sanem

Sandrew Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Rudnik nad Sanem, ul. Przemysłowa 12

Zadania:

  • obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę w polskiej firmie, będącej częścią grupy FAKRO
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU
  • bonusy w okresach świątecznych
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

Zadania:

Organizacja pracy i nadzór nad wykonywanymi pracami na wydziale obróbka drewna.

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej, najlepiej w obszarze obróbki drewna
  • znajomość systemów informatycznych wspomagających procesy produkcyjne i logistyczne
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • zdolności analityczne
  • predyspozycje do zarządzania ludźmi
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
  • dobre warunki pracy
  • dwuzmianowość