Nowy Sącz Dobra k/Limanowej Rudnik nad Sanem Mielec Tymbark

Oferty pracy - Mielec

Fakro WDF Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Mielec

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie napraw awaryjnych maszyn produkcyjnych
  • regularne prowadzenie przeglądów okresowych maszyn produkcyjnych
  • prowadzenie prac remontowych i konserwacyjnych urządzeń linii produkcyjnej
  • prowadzenie diagnostyki maszyn produkcyjnych
  • raportowanie wyników prowadzonych prac przełożonemu

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe kierunkowe (elektryk, elektromechanik, elektronik, mechatronik)
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami
  • podstawowa wiedza z zakresu sterowania PLC

Oferujemy:

  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
  • bonusy w okresach świątecznych
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO