Piloty w sterowaniu elektrycznym - FAKRO

Piloty

Piloty służą do sterowania urządzeniami z dowolnego miejsca domu lub mieszkania. Mogą obsługiwać nie tylko okna dachowe, okna do dachów płaskich, dodatki zewnętrzne (rolety, markizy) i wewnętrzne (rolety, żaluzje), ale również oświetlenie czy ogrzewanie. Oferowane piloty cechuje ergonomiczny kształt oraz łatwe intuicyjne programowanie.

ZRG3 - Zobacz opis

Kontroler pozwalający konfi gurować i sterować pojedynczo lub grupowo wszystkimi urządzeniami w sieci Z-Wave za pomocą ergonomicznego dżojstika. Do jednej z 3 grup pilota można przypisać maksymalnie 5 urządzeń. Numer aktywnej grupy jest wyświetlany za pomocą odpowiedniej diody LED. Pilot może funkcjonować w sieci jako nadrzędny lub podrzędny.

Piloty

ZRH1 - Zobacz opis

1-kanałowy kontroler radiowy Z-Wave. Umożliwia sterownie jednym urządzeniem lub 1 grupą urządzeń. W grupie może być maksymalnie 12 urządzeń. Pilot pełni funkcje zarówno kontrolera podstawowego jak i dodatkowego w sieci Z-Wave. Może sterować wszystkimi urządzeniami solarnymi FAKRO.

Piloty

ZRH12 - Zobacz opis

Pilot radiowy ZRH12 zastąpił piloty: ZWP10, ZWPSA4, ZWPS8. Jest on zaawansowanym kontrolerem pozwalającym konfi gurować i sterować pojedynczo lub grupowo wszystkie urządzenia w sieci Z-Wave za pomocą ergonomicznego dżojstika. Do jednej z 12 grup pilota można przypisać maksymalnie 12 urządzeń. Numer aktywnej grupy jest pokazywany na czytelnym wyświetlaczu LED.

Piloty

ZRS24 - Zobacz opis


Pilot ZRS24 przeznaczony jest do zdalnego sterowania akcesoriami elektrycznymi FAKRO. Umożliwia sterowanie maksymalnie 231 urządzeniami oraz stworzenie i sterowanie 24 grupami, 24 miejscami i 24 scenami. Kolorowy wyświetlacz LCD pozwala na nadawanie nazw urządzeniom, grupom, miejscom, tworzenie scen oraz łatwe zarządzanie funkcjami i urządzeniami w sieci Z-Wave.

Piloty