NAGRODY

WPROST - Ranking 50 Najlepszych Polskich Pracodawców

Tygodnik WPROST opublikował Ranking 50 Najlepszych Polskich Pracodawców. To już piąta edycja rankingu, w której FAKRO znalazło się na 11 miejscu. Ta pozycja czyni nas najwyżej notowanym pracodawcą w branży budowlanej. 

Pracodawca Jutra

FAKRO otrzymało podwójną nagrodę w konkursie „Pracodawca Jutra”. Pierwsza nagroda została przyznana za realizację inicjatywy pt. „W FAKRO rozwijamy talenty” w kategorii „Rozwój Pracownika” w segmencie „średni i duży przedsiębiorca”. Firma otrzymała również nagrodę branżową Sektorowych Rad ds. Kompetencji za działania na rzecz rozwoju pracowników.

Najlepszy Pracodawca Branży Budowlanej 2023

Firma FAKRO otrzymała prestiżową Nagrodę Najlepszego Pracodawcy Branży Budowlanej 2023. Nagroda jest pokłosiem rankingu Najlepszych Pracodawców WPROST, w którym FAKRO zajęło wysoka 8 lokatę, będąc jednocześnie numerem jeden w branży budowlanej.

Najlepsi Pracodawcy w Polsce 2023 wg Forbes

FAKRO znalazło się w gronie 300 Najlepszych Pracodawców w Polsce 2023 wg Forbes. W trzeciej edycji rankingu Poland’s Best Employers 2023 FAKRO zostało wyróżnione w kategorii „Budownictwo”, będąc jednocześnie jedyną sądecką firmą, która znalazła się na liście.

Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników

Firma FAKRO została uhonorowana Małopolską Nagrodą Rynku Pracy w kategorii Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników. Nagroda ta została przyznana FAKRO za konsekwentne organizowanie szkoleń dla zespołu pracowniczego, oferowanie dofinansowania studiów wyższych oraz bezpłatnych szkoleń językowych, co wspiera rozwój i kwalifikacje pracowników.

 

 

 

"ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA" Carbon Footprint Challenge Awards

Nagroda w kategorii "ODPOWIEDZIALNY PRACODAWCA" podczas Carbon Footprint Challenge Awards, wręczona na konferencji Carbon Footprint Summit 2022 trafiła do FAKRO. Nagroda została przyznana za odpowiedzialne i konsekwentne działania w budowaniu dobrostanu pracowniczego. FAKRO zostało wyróżnione za inicjowanie różnorodnych akcji CSR, mających na celu rozwijanie kultury organizacyjnej, wspieranie ducha zespołowego oraz zachęcanie do aktywnego spędzania czasu przez pracowników zarówno wśród kolegów z pracy, jak i rodzin.

Ranking Forbes "Najlepsi polscy pracodawcy 2022"

Nagroda przyznana firmie FAKRO w rankingu Forbes "Najlepsi polscy pracodawcy 2022" wynika z uznania pracowników, którzy określili ją jako najlepsze miejsce do pracy w branży budowlanej na Sądecczyźnie. Firma została wyróżniona za stabilność przedsiębiorstwa oraz wsparcie socjalne i pakiet benefitów oferowany swoim pracownikom.

Ranking Najlepszych Polskich Pracodawców WPROST

W Rankingu Najlepszych Polskich Pracodawców opublikowanym przez tygodnik WPROST w maju 2021 firma FAKRO znalazła się na 1 miejscu wśród firm z branży budowlanej, w których pracuje się najlepiej.

 

 

Inspirator Kariery 2020

Kapituła konkursu Inspirator Kariery wyłoniła laureatów edycji 2020. Firma FAKRO otrzymała nagrodę kategorii BIZNES. Nagroda jest wyrazem uznania za profesjonalizm i wysokie standardy działania w dziedzinie kształcenia zawodowego.

Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca

Polski Fundusz Rozwoju uhonorował firmę FAKRO tytułem „Odpowiedzialny i Przyjazny Pracodawca”. PFR nagrodził firmy, które dzięki podjętym działaniom osiągnęły ponadprzeciętne wyniki pod względem partycypacji swoich pracowników w programie Pracownicze Plany Kapitałowe.

„Pro-Student” 2018

Firma FAKRO została wyróżniona przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Nowym Sączu poprze statuetkę „Pro-Student” w 2018 roku. Nagroda została przyznana za wspieranie studentów w drodze do zawodowej samodzielności.