WARTOŚCI, KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY

 

Wartości

 

 

 

 

ROZWÓJ pracowników rozumiemy bardzo szeroko, bo wiemy, że wysokie kwalifikacje, pasja i zaangażowanie załogi stanowią siłę naszej firmy. Nieustannie rozwijamy kompetencje zawodowe pracowników oraz dbamy o ich rozwój osobisty. Propagujemy zdrowie wspierając aktywności i zajęcia sportowe.

Wartości

 

 

 

 

W innowacji ważna jest chęć dzielenia się pomysłem. Uważamy, że INNNOWACYJNOŚĆ firmy zależy głównie od pracowników, bo każdy, niezależnie od zajmowanego stanowiska, ma na nią wpływ. Nasze odważne wdrażanie w życie nowych idei i pomysłów pozwoliło nam się rozwijać i osiągnąć silną pozycję na rynku.

Wartości

 

 

 

 

Do zespołu FAKRO zapraszamy i od zawsze stawiamy na Pracowników biorących pełną ODPOWIEDZIALNOŚĆ za swoje zadania, dbających o jakość i terminowość swojej pracy, świadomie kształtujących relacje i atmosferę w pracy.

Wartości

 

 

 

 

WIARYGODNOŚĆ pracodawcy jakim jest FAKRO potwierdzają nasi Pracownicy - zaufało nam już ponad 4000 zatrudnionych osób. Kandydaci do pracy i nasi Pracownicy jako atut pracy w FAKRO podkreślają stabilne zatrudnienie oraz duże wsparcie jakie daje im firma. Zawsze dotrzymujemy danego słowa i wywiązujemy się z naszych zobowiązań.