Aktualności

FAKRO Partnerem sądeckich Targów Edukacyjnych
2024-04-15

„Edukacja, kariera, przyszłość“ – to hasła przewodnie Targów Edukacyjnych, zorganizowanych przez Wydawnictwo Dobre. Wydarzenie było adresowane do uczniów kończących szkoły podstawowe, uczniów szkół średnich i wszystkich młodych osób, które planują swoją ścieżkę kariery. FAKRO było Partnerem tego wydarzenia.
więcej

FAKRO partnerem XII Pikniku Naukowego w sądeckim Elektryku
2024-03-13

Po raz dwunasty Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu zorganizował Piknik Naukowy. Wydarzenie zgromadziło uczniów z różnych szkół sądeckich, dla których zagadnienia informatyczne, elektrotechniczne oraz konstrukcyjne są fascynującymi obszarami.
więcej

Podsumowanie Programu Praktyk i Staży FAKRO edycja 2023
2023-10-25

Nasza firma jest atrakcyjna, ponieważ rokrocznie, to właśnie FAKRO jest wybierane jako miejsce, w którym młodzi ludzi zdobywają doświadczenie zawodowe. W tegorocznej edycji Programu Praktyk i Staży w FAKRO wzięło udział 22 uczestników – 17 studentów, 5 uczniów szkół średnich.
więcej

Coding Night w Elektryku
2022-12-21

Kolejny Maraton Programistyczny Coding Night w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. Hen. Józefa Kustronia w Nowym Sączu odbył się w dniach 16-17 grudnia br. Dziesięć zespołów młodych i zdolnych programistów przez całą noc mierzyło się z wyznaczonymi zadaniami. Również i w tym roku byliśmy sponsorami nagród dla najlepszych zespołów, oprócz tego nasi programiści byli członkami komisji oceniającej prace uczniów.
więcej

Święta tuż tuż…
2022-12-21

Święta tuż tuż… i nasze świąteczne upominki dla Ambasadorów również w drodze! 😊
więcej

„Podbij skilla i daj się zrekrutować" – wydarzenie dla studentów AGH
2022-11-28

„Podbij skilla i daj się zrekrutować" to hasło ogólnopolskiego wydarzenia Level UP Your Skills , które pozwala studentom stawiać pierwsze kroki w świecie rekrutacji. Wydarzenie zorganizowane przez studenckie stowarzyszenie IAESTE zostało poświęcone kształtowaniu umiejętności miękkich, poprzez przeprowadzenie stymulowanych rozmów kwalifikacyjnych.
więcej

Pierwsze spotkanie IV edycji Programu Ambasador Marki FAKRO Student
2022-11-23

Ze względu na natłok obowiązków u naszych ambasadorów pierwsze spotkanie odbyło się w poprzedni weekend online. Liczymy na to, że nadchodzący grudzień pozwoli nam na zorganizowanie spotkania integracyjnego, tymczasem cieszymy się z możliwości zdalnych spotkań.
więcej

Podsumowanie Praktyk i Staży 2022
2022-09-30

Po blisko dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wróciliśmy w tym roku do organizacji praktyk i staży. Wrzesień dobiega już końca, a to oznacza, że nasza tegoroczna edycja praktyk i staży również. Zorganizowaliśmy spotkanie, na które zaproszeni byli zarówno nasi tegoroczni stażyści i praktykanci, jak również wszystkie osoby odpowiedzialne za wdrożenie ich do pracy, opiekunowie, przedstawiciele działu HR oraz Zarządu.

więcej

Letnie Praktyki i Staże – sierpień 2022
2022-08-04

Z początkiem sierpnia dołączyła do nas kolejna ekipa praktykantów, która swoją przygodę standardowo rozpoczęła od cyklu szkoleń wdrażających. Szkolenia te pozwalają zapoznać się z historią naszej firmy, rodzajem działalności, jej strukturą organizacyjną oraz systemem produkcji. Na zakończenie szkolenia praktykanci zwiedzili zakład produkcyjny w Nowym Sączu.
więcej

Letnie Praktyki i Staże – lipiec 2022
2022-07-06

W poniedziałek wystartowały Letnie Praktyki i Staże 2022. Przez ostatnie dwa dni grupa 14 praktykantów brała udział w cyklu szkoleń wdrażających. Pozwoliło im to zapoznać się m. in. z historią naszej firmy, rodzajem działalności, jej strukturą organizacyjną oraz naszym systemem produkcji. Dodatkowo praktykanci mieli okazję zwiedzić cały zakład produkcyjny.

więcej

Oferta dla absolwentów szkół budowlanych
2022-05-11

więcej

Zakończenie III edycji Programu Ambasadorskiego
2020-07-27

Ten rok okazał się dla nas wszystkich bardzo trudny. Z związku z aktualną sytuacją nie mogliśmy w pełni zrealizować naszych planów w Programie Ambasadorskim, co niezmiernie nas smuci. Mamy nadzieję, że następny rok okaże się pod tym względem lepszy i ruszymy z naszymi działaniami ze zdwojoną energią.
więcej

Akcja "Kartka dla Żaka" na Politechnice Rzeszowskiej
2020-03-06

Wspieramy studentów! Razem z naszym Ambasadorem Marki FAKRO na Politechnice Rzeszowskiej - Krzysztofem Nowakowskim, włączylismy się w ciekawą akcję dla studentów - „Kartka dla Żaka”. 

więcej

Piknik Naukowy w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu
2020-02-20

Po raz kolejny byliśmy partnerem Pikniku Naukowego w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu zorganizowanym przez Stowarzyszenie Sądecki Elektryk.
więcej

Rozpoczęcie III edycji Programu Ambasador Marki FAKRO student
2019-11-06

Pierwsze spotkanie III edycji Programu Ambasador Marki FAKRO student już za nami. Był to czas na omówienie i zaplanowanie działań promujących naszą firmę, jako atrakcyjnego przyszłego pracodawcę. Nie zabrakło również okazji do bliższego poznania się i integracji.
więcej

Studenci będący Ambasadorami FAKRO kibicowali Reprezentacji Polski w piłce nożnej na Stadionie Narodowym w Warszawie
2019-09-18

9 września na Stadionie Narodowym w Warszawie Polska Reprezentacja gościła drużynę z Austrii na meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy w piłce nożnej.
więcej

Praktyki studenckie – sierpień
2019-08-09

Pierwsze dni sierpnia już za nami, a to oznacza, że szkolenie wdrażające dla kolejnej grupy praktykantów dobiegło końca.
więcej

Podsumowanie II edycji Programu Ambasador Marki FAKRO student
2019-07-22

Kolejna edycja Programu Ambasador Marki FAKRO dobiegła końca.
więcej

Zaczynamy kolejną edycję letnich staży i praktyk w FAKRO
2019-07-05

To już staje się naszą tradycją, że co roku w lipcu startujemy z kolejną edycją letnich staży i praktyk w FAKRO. 
więcej

Relacja z Pierwszego Dnia Otwartego FAKRO 2019
2019-05-21

W sobotę 11 maja br. odbył się zorganizowany przez nas Pierwszy Dzień Otwarty FAKRO.
więcej

Udział w Konferencji Naukowej na UEK-u
2019-04-03

W dniach 27-28 marca br. odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Opakowania na miarę XXI wieku pt. "Czas na opakowania - Opakowania na czas" organizowana przez Koło Naukowe Opakowalnictwa Towarów, którego prezesem jest Arleta, nasza Ambasadorka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.
więcej

Branżowe Targi Pracy Politechniki Krakowskiej - edycja 2019
2019-03-26

Sezon Targów Pracy w pełni się rozpoczął, tym razem okazją do rozmów były Branżowe Targi Pracy Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej.
więcej

Fotorelacja z XXI Inżynierskich Targów Pracy
2019-03-12

Łapiemy oddech po XXI Inżynierskich Targach Pracy w Krakowie! Jak co roku wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów, szczególnie kierunków technicznych.
więcej

W tym roku ponownie pojawimy się na Inżynierskich Targach Pracy w Krakowie!
2019-03-01

ITP organizowane są już od 24 lat przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków.  Ich celem jest wsparcie przyszłych inżynierów w rozwoju ich kariery zawodowej.

więcej

Spotkanie z Ambasadorami Marki FAKRO
2019-02-28

W piątkowe popołudnie (22.02.2019) spotkaliśmy się w Nowym Sączu z naszymi studenckimi Ambasadorami Marki FAKRO. 
więcej

Dzień Jakości QDay na UEK-u - prezentacja naszej Ambasadorki Arlety
2018-11-27

22 listopada już po raz ósmy odbył się QDay (Dzień Jakości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie) organizowany w ramach Światowego Dnia Jakości.
więcej

Targi Pracy AGH - fotorelacja
2018-11-15

Intensywnie, kreatywnie i inspirująco – to określenia, które przychodzą nam do głowy, kiedy wrócimy pamięcią do zeszłotygodniowych Targów Pracy AGH!
więcej

Jesienna edycja Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej
2018-11-05

Jesienna edycja Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie zbliża się wielkimi krokami! Oczywiście, będziemy tam z naszym firmowym stoiskiem.
więcej

Pierwsze spotkanie II edycji Programu Ambasador Marki FAKRO student
2018-10-24

Korzystając z uroków pięknej polskiej złotej jesieni zorganizowaliśmy w Krakowie pierwsze spotkanie II edycji Programu Ambasador Marki FAKRO student. Spotkanie było okazją do wspólnej integracji, a przyjemna atmosfera sprzyjała planowaniu działań mających na celu promowanie naszej firmy,  jako atrakcyjnego przyszłego pracodawcy. Zależy nam na tym, aby studenci mogli jak najlepiej poznać naszą firmę od wewnątrz, jeszcze w trakcie studiów. 
więcej

Letnie praktyki i staże w firmie FAKRO dobiegają końca
2018-09-20

Kolejna edycja letnich praktyk i staży w naszej firmie dobiega końca. Chcieliśmy podsumować ten owocny dla nas i naszych podopiecznych czas, dlatego 17 września br. zorganizowaliśmy spotkanie, na które zaproszeni byli nie tylko nasi tegoroczni stażyści i praktykanci, ale także wszystkie osoby odpowiedzialne za wdrożenie ich do pracy, opiekunowie, przedstawiciele działu HR, przedstawiciele PR oraz Członek Zarządu.

więcej

FAKRO wspiera sport
2018-09-05

FAKRO wspiera pasje i inicjatywy sportowe wśród swoich pracowników. Nie zapominamy także o naszych praktykantach i stażystach. W czasie wolnym mają możliwość zagrać w siatkówkę, a do wspólnej gry chętnie zapraszają naszych pracowników.
więcej

Letnie staże i praktyki 2018
2018-07-13

W miniony poniedziałek rozpoczęliśmy kolejną edycję letnich staży i praktyk w FAKRO.  Studenci rozpoczęli staże i praktyki od szkolenia wdrażającego oraz zwiedzania zakładu produkcyjnego.  Zachęcamy Was do obejrzenia naszej fotorelacji, a my z niecierpliwością oczekujemy na następnych praktykantów, którzy mają się pojawić w FAKRO już w kolejnych miesiącach.

Wszystkim życzymy powodzenia i samych sukcesów!

więcej

Zakończenie tegorocznej edycji programu Ambasador Marki FAKRO
2018-05-30

Zbliżamy się do końca tegorocznej edycji programu Ambasador Marki FAKRO, skierowanego do studentów. Program był formą współpracy pomiędzy FAKRO, a środowiskami uniwersyteckimi. Ambasadorzy studenccy FAKRO współpracowali z nami w zakresie budowania wizerunku firmy, jako atrakcyjnego pracodawcy na wybranych uczelniach.
więcej

Letnie praktyki w FAKRO
2018-05-18

Ciepłe promienie majowego słoneczka przywołały wspomnienia ubiegłych wakacji, teraz pogoda nas nie rozpieszcza, ale my już myślimy o tegorocznych wakacjach! Macie już plany na lato? Słońce, plaża, góry? A może Letnie praktyki w firmie FAKRO?
więcej

XX Inżynierskie Targi Pracy - nasza fotorelacja
2018-03-28

21 marca, w pierwszy dzień wiosny odbyły się w Krakowie XX Inżynierskie Targi Pracy. Przedstawiamy fotorelację z naszego uczestnictwa w tym wydarzeniu.
więcej

XX Inżynierskie Targi Pracy
2018-03-16

W przyszłym tygodniu odbędą się XX Inżynierskie Targi Pracy, na których pojawimy się z naszym firmowym stoiskiem. 
więcej

Poznajcie naszą Ambasadorkę Arletę
2018-02-14

Przedstawiamy Wam Arletę Bieniek – studentkę Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
więcej

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA
2018-02-08

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA już za nami. To były dla nas intensywne dni targowe, w których wspierała nas Judyta Homoncik, Ambasadorka z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
więcej

Poznajcie naszą Ambasadorkę Judytę
2018-01-25

Judyta Homoncik jest studentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Nasza Judyta jest zawsze uśmiechnięta i ma głowę pełną pomysłów.
więcej

Wywiad z Ambasadorką Marki FAKRO na UEKu
2018-01-19

Podczas wizyty Koła Naukowego Opakowalnictwa Towarów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie mieliśmy okazję porozmawiać z inicjatorką spotkania Arletą Bieniek, która jest Ambasadorem Marki FAKRO i jednocześnie studentem Uniwersytetu Ekonomicznego.
więcej

Studenci UEKu w FAKRO
2017-11-23

W piątek 17 listopada br. siedzibę FAKRO odwiedziło jedenastu członków Koła Naukowego Opakowalnictwa Towarów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
więcej

Start programu Ambasador Marki FAKRO - student
2017-10-23

W poniedziałek, 23.10.2017 r. w Krakowie, odbyło się pierwsze spotkanie ze studenckimi Ambasadorami Marki FAKRO. Wydarzenie było okazją do zaplanowania działań i omówienia promocji naszej firmy w środowisku akademickim.
więcej

Podsumowanie praktyk studenckich w FAKRO
2017-09-26

25 września br. siedzibę FAKRO odwiedziło kilkunastu młodych ludzi, którzy w ramach tegorocznych praktyk i staży studenckich mieli okazję poznać specyfikę pracy w naszej firmie oraz wdrożyć się do pracy w różnych działach.
więcej