FAKRO z Reprezentacją Polski - FAKRO

Reprezentujemy Polskę, kibicujmy razem!

Już za chwilę ruszają emocjonujące mecze Euro 2024, a my nie możemy się doczekać tych niezwykłych sportowych przeżyć! Wraz z naszymi partnerami biznesowymi, klientami oraz pracownikami, kibicujemy Biało-Czerwonym i liczymy na niezapomniane chwile oraz wspaniałe wyniki naszej drużyny. Pomimo wymagających grupowych rywali wierzymy w sukces podopiecznych trenera Michała Probierza.

FAKRO, jako długoletni partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej, jest dumny ze swojego zaangażowania w polski sport. Nasze wsparcie dla narodowej drużyny piłkarskiej to nie tylko forma promocji, ale przede wszystkim wyraz patriotyzmu i zaangażowania w rozwój polskiego sportu. Jesteśmy z nimi od niemal 20 lat i każdego dnia pokazujemy, że wierzymy w ich sukcesy, niezależnie od wyników na boisku.

Dlaczego sponsorowanie reprezentacji Polski jest dla nas tak istotne? Przede wszystkim, nasza marka kojarzy się z wolą zwycięstwa, rywalizacją, dynamiką i zdrowiem. Te wartości są nam bliskie zarówno na boisku, jak i w biznesie. Wybieramy prestiżowe działania o międzynarodowym zasięgu, które wspierają nasze globalne działania eksportowe. Wspieranie polskiej drużyny narodowej to również okazja do budowania pozytywnych skojarzeń z marką FAKRO na całym świecie.

Mistrzostwa Europy to również możliwość do integracji piłkarskich kibiców, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Przygotowaliśmy specjalne gadżety kibica, które pozwolą każdemu z nas poczuć się częścią wielkiej piłkarskiej rodziny i stworzyć namiastkę atmosfery z piłkarskich boisk. Dzięki nim możemy wspólnie świętować sukcesy naszej drużyny, nawet jeśli fizycznie nie możemy być razem. Te małe, ale znaczące gesty sprawiają, że czujemy się zjednoczeni i wspieramy naszą reprezentację z całych sił.

Wielkimi krokami zbliża się pierwsze mecze Reprezentacji Polski i nie możemy się doczekać, aby wspólnie kibicować naszym zawodnikom. Terminarz nadchodzących meczów przedstawia się następująco:

  • Polska vs. Holandia – 16 czerwca, godz. 15:00, Hamburg
  • Polska vs. Austria – 21 czerwca, godz. 18:00, Berlin
  • Francja vs. Polska – 25 czerwca, godz. 18:00, Dortmund

Wielki finał odbędzie się 14 lipca i wierzymy, że będziemy kibicować Naszym podczas tego najważniejszego meczu.

Do zobaczenia na meczach Euro 2024, gdzie będziemy wspólnie przeżywać sportowe emocje oraz kibicować naszej reprezentacji!

Informacje prasowe

Łączy nas piłka
2024-04-04

Od 20 lat stoimy ramię w ramię z reprezentacją Polski w piłce nożnej ⚽ Nasza współpraca z PZPN Łączy nas piłka przez te lata pokazuje, że jesteśmy skoncentrowani na długofalowym rozwoju. Dlatego 🇵🇱 biało-czerwonych również wspieramy długofalowo – zarówno w dobrych, jak i trudniejszych chwilach 💪

więcej

Oświadczenie FAKRO
2023-07-14

Oświadczenie FAKRO w odniesieniu do komunikatu Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 13.07.2023 w związku z obecnością na meczu Polska-Mołdawia Pana Mirosława Stasiaka.

 

więcej

Święto piłki czas zacząć!
2022-11-18

Kibice piłkarscy żyją już Mistrzostwami Świata w piłce nożnej, które 20 listopada rozpoczęły się w Katarze. Finałowy turniej to święto piłki nożnej dla sympatyków tej najpopularniejszej na świecie dyscypliny sportowej, których nie brakuje również w Polsce. Bardzo cieszymy się, że wśród 32 finalistów znalazła się Reprezentacja Polski.

więcej

Eliminacje do Mistrzostw Świata w Katarze 2022
2022-03-22

Ostatni etap piłkarskich eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze 2022 właśnie wkracza w decydującą fazę. Po wykluczeniu Rosji z pierwszego meczu barażowego, Polska drużyna automatycznie awansowała do decydującej rozgrywki. Zanim jednak przystąpi do finału baraży, już w najbliższy czwartek, 24 marca, rozegra towarzyskie spotkanie z reprezentacją Szkocji w Glasgow.
więcej

PODEJMUJ RYZYKO I WALCZ DO KOŃCA – FAKRO na dobre i na złe z Reprezentacją Polski w piłce nożnej
2021-06-25

Ostatnie tygodnie dostarczyły wszystkim kibicom wielu piłkarskich emocji. Polska Reprezentacja w piłce nożnej zadbała o pełen wachlarz przeżyć swoich sympatyków. I choć niejedna łza popłynęła po przegranej w pierwszym meczu ze Słowacją w Sankt Petersburgu, to mecz z Hiszpanią przyniósł nadzieję, a ten ze Szwecją budził skrajne emocje i był totalnie nieprzewidywalny.  Pomimo, że zabrakło upragnionego awansu, to idziemy dalej, z nadzieją patrząc w przyszłość.
więcej

Podziękowania dla trenera Adama Nawałki
2018-07-16

Chcemy podziękować trenerowi Adamowi Nawałce za pięć wspaniałych lat i wiele sukcesów. Doceniając etos pracy trenera Nawałki, który był zbieżny z wartościami szanowanymi w FAKRO podjęliśmy obustronną współpracę. 
więcej

Kibicowaliśmy naszym piłkarzom na stadionie w Kazaniu
2018-06-26

Sport to nieprzewidywalna dziedzina. Czasem daje mnóstwo radości, a czasem przynosi smutek i rozczarowanie, lecz przede wszystkim dostarcza wielkich i niezapomnianych emocji. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej trwają dalej, chociaż dla nas się już skończyły. Tym razem się nie udało, a może po prostu za dużo oczekiwaliśmy. FAKRO jako wieloletni Partner drużyny Narodowej jest z Reprezentacją na dobre i na złe. 
więcej

Polskie oblicze Mundialu 2018
2018-06-22

Nie tylko nasi pracownicy i ekipa FAKRO w Rosji kibicowali Biało-Czerwonym, ale również nasi partnerzy w różnych miastach Polski dopingowali polskich piłkarzy. Kibicujemy razem!
więcej

Kibicowaliśmy naszym piłkarzom na stadionie w Moskwie
2018-06-22

FAKRO jako Oficjalny Partner Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej wspiera drużynę Biało-Czerwonych i nasza ekipa poleciała do Moskwy kibicować polskim piłkarzom. Wspólny doping niestety nie wystarczył na pokonanie Senegalu, ale pomimo ostatecznego wyniku wyjazdowi towarzyszyła sportowa atmosfera.

więcej

Pracownicy FAKRO razem kibicowali naszym
2018-06-20

Prawie 50 pracowników firmy FAKRO spotkało się na wspólnym kibicowaniu podczas meczu Polska-Senegal. Doping niestety nie wystarczył na pokonanie rywala. Pomimo ostatecznego wyniku spotkaniu towarzyszyła sportowa atmosfera.
więcej

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji
2018-06-14

14 czerwca 2018 roku rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Jako Oficjalny Partner Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej wspieramy drużynę Biało-Czerwonych, która swój pierwszy mecz rozegra w Grupie H z Senegalem 19 czerwca w Moskwie. Kolejne spotkanie będzie miało miejsce 24 czerwca w Kazaniu, gdzie Polacy zmierza się z Kolumbią. Trzeci i ostatni mecz 1/8 finału z udziałem naszej reprezentacji zostanie rozegrany w Wołgogradzie 28 czerwca, a przeciwnikiem będzie reprezentacja Japonii. Kibicujmy razem!

FAKRO Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski do 2020 roku
2017-10-11

9 października br. firma FAKRO i Polski Związek Piłki Nożnej przedłużyli umowę sponsorską. Nowa umowa na mocy której FAKRO nadal będzie Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski oraz Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski U-21 będzie obowiązywała od 1 sierpnia 2018 roku do 31 lipca 2020. Umowa została podpisana podczas konferencji „FAKRO, PZPN – wspólna droga do sukcesu” zorganizowanej przez firmę FAKRO.

więcej

Konferencja „FAKRO, PZPN - wspólna droga do sukcesu”
2017-10-06

Drodzy Państwo – kibice Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej,

bądźcie z nami w centrum niezapomnianych wydarzeń. Zapraszamy w drogę do sukcesu.

Kiedy opadną emocje po meczu Polski z Czarnogórą, zachęcamy do obejrzenia - na fanpage'u FAKRO na Facebooku - transmisji na żywo z konferencji  „FAKRO, PZPN - wspólna droga do sukcesu”.

Start: 10 października, godz. 10.00

więcej

Dziękujemy naszej Reprezentacji!
2016-07-06

Mimo tego iż przygoda naszej reprezentacji na tym turnieju dobiegła już końca, z radością będziemy wspominać wszystkie wspaniałe momenty, piękne gole i piłkarskie emocje na najlepszym poziomie. Mamy drużynę, z której możemy być dumni. Biało-Czerwonym jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nadchodzących wydarzeniach piłkarskich, w których na pewno nie zabraknie również wsparcia FAKRO. 

więcej

FAKRO na Mistrzostwach Europy
2016-06-22

Od wielu lat FAKRO wspiera piłkarską reprezentacją Polski, dlatego też nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszej firmy na obecnie trwających Mistrzostwach Europy we Francji.

więcej

Radość ze zwycięstwa - Jedziemy do Francji !!!
2015-10-13

O awansie polskiej drużyny do finałów mistrzostw Europy, sponsoringu sportowym oraz planach rozwoju firmy FAKRO rozmawiano także podczas zorganizowanego przez producenta okien dachowych, śniadania prasowego, które odbyło się w restauracji AleGloria w Warszawie.
więcej

Konferencja Reprezentujemy Polskę
2014-10-09

Podczas konferencji prasowej „Reprezentujemy Polskę – Kibicujmy Razem” firmę FAKRO reprezentował Janusz Komurkiewicz, Dyrektor Marketingu i Członek Zarządu tej firmy. Poświęcona tematom sponsoringu i planom piłkarskiej drużyny narodowej konferencja, odbyła się 2 października w Hotelu Polonia Palace w Warszawie, na kilka dni przed meczem polskiej reprezentacji piłki nożnej z Niemcami.

więcej

FAKRO Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski
2014-08-25

Firma FAKRO po raz kolejny podjęła współpracę z drużyna narodową, kontynuując rozpoczęte już 10 lat temu wspólne działania. Na mocy podpisanej w sierpniu umowy została Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.
więcej

Firma FAKRO sponsor narodowej drużyny gościła trenera Adama Nawałkę
2014-02-17

Adam Nawałka, trener piłkarskiej reprezentacji Polski, gościł u sponsora narodowej drużyny - w firmie FAKRO. Wizyta miała charakter szczególny zarówno dla znanego sportowca, jak i dla gospodarzy.

więcej