Oferty pracy - Dobra k/Limanowej - FAKRO

Nowy Sącz Dobra k/Limanowej Rudnik nad Sanem Mielec

Oferty pracy - Dobra k/Limanowej

Stolart Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Dobra k/Limanowej

Zadania:

  • obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę w polskiej firmie, będącej częścią grupy FAKRO
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w Genarali Życie
  • bonusy w okresach świątecznych
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO