FAKRO Partnerem sądeckich Targów Edukacyjnych

FAKRO Partnerem sądeckich Targów Edukacyjnych„Edukacja, kariera, przyszłość“ – to hasła przewodnie Targów Edukacyjnych, zorganizowanych przez Wydawnictwo Dobre. Wydarzenie było adresowane do uczniów kończących szkoły podstawowe, uczniów szkół średnich i wszystkich młodych osób, które planują swoją ścieżkę kariery. FAKRO było Partnerem tego wydarzenia.

Targi stanowiły doskonałą okazję do zapoznania się z propozycjami szkół średnich i uczelni wyższych. Uczestnicy mieli szansę nie tylko rozmawiać o proponowanych kierunkach kształcenia, lecz także omawiać kluczowe umiejętności wymagane na dzisiejszym rynku pracy, a także o zagadnieniach związanych ze zdrowiem fizycznym, psychicznym oraz bezpieczeństwem w sieci. Targi były również okazją do zapoznania się z ofertą staży, praktyk oraz dodatkowych zajęć, które pełnią istotną rolę w kształtowaniu ścieżki zawodowej.

Przy stoisku FAKRO, Dorota Bocheńska oraz Agnieszka Ślęzak – Śmietana, Specjalistki ds. Rekrutacji rozmawiały z zainteresowanymi uczniami i dzieliły się swoim doświadczeniem zawodowym, prezentując najnowsze zagadnienia z obszaru HR. Uczestnicy Targów mieli okazję zapoznać się z prezentacją pt. „Dziś uczeń – jutro pracownik”, podczas której Agnieszka opowiedziała o 6 krokach, które warto podjąć przed rozpoczęciem poszukiwań pierwszej pracy oraz o obszarach, które w najbliższej przyszłości będą cieszyć się dużym zapotrzebowaniem na specjalistów.