Praca i kariera w firmie FAKRO - FAKRO

Kariera w FAKRO

Kim jesteśmy?

Wywodzimy się z firmy rodzinnej, która urosła do rangi jednego z największych pracodawców na Sądecczyźnie. FAKRO to przedsiębiorstwo z charakterem, w którym siłą napędową i najcenniejszym zasobem są ludzie i ich pomysły. To dzięki nim nasze produkty wyprzedzają przyszłość. Pracujemy w zespole cechującym się kreatywnością, ambicjami i profesjonalizmem.

 

 

Kogo szukamy?

Szukamy najlepszych pracowników, którzy będą chcieli się z nami rozwijać, a swoim wysiłkiem i kreatywnością przyczynią się do umacniania naszej pozycji na rynku. Stawiamy na ludzi, dla których praca jest wyzwaniem, a nie koniecznością.
 

Co oferujemy?

W pracy cenimy szczególnie dobre pomysły, osiągane wyniki i umiejętność tworzenia dobrej atmosfery. Pracownikom dajemy możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Dbamy o rozwój i doskonalenie zawodowe naszej kadry poprzez system szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych, kursy językowe, możliwość zdobywania uprawnień potrzebnych w pracy.

Nie zapominamy również o sferze pozazawodowej. Spotykamy się na koncertach, meczach, rywalizujemy w zawodach sportowych. Szczególną wagę przykładamy do wspierania pasji naszych pracowników. Ich sukcesy i osiągnięcia są naszą chlubą!