Studenci UEKu w FAKRO

W piątek 17 listopada br. siedzibę FAKRO odwiedziło jedenastu członków Koła Naukowego Opakowalnictwa Towarów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Podczas spotkania nie tylko zwiedzili zakład produkcyjny, ale również mieli możliwość zapoznania się z nowościami w ofercie FAKRO oraz uczestniczyli w prezentacji wybranych produktów w formacie 3D. Na zakończenie spotkania studenci uczestniczyli w panelu dyskusyjnym Fundacji Pomyśl o Przyszłości pt. „Wspólnie budujemy naszą zamożność”.

Bardzo ciekawe zajęcia poprowadziła Pani Anna Dusza, która opowiedziała o zadaniach menadżera i specjalisty ds. produktu FAKRO – skomentowała Arleta Bieniek, studentka III roku towaroznawstwa na UEK, Ambasadorka marki FAKRO.

Znajomość wymagań i oczekiwań pracodawcy pozwala przyszłemu pracownikowi na skonfrontowanie posiadanych kompetencji zawodowych z realiami rynku pracy. Dzięki czemu kandydat może określić jaka praca jest dla niego atrakcyjna. Cieszy nas fakt, że FAKRO jest atrakcyjnym pracodawcą, o czym świadczy zaangażowanie się niektórych studentów w program ambasadorski – uzupełnia Beata Martuś-Kołbon, zastępca dyrektora ds, personalnych.