Udział w Konferencji Naukowej na UEK-u

W dniach 27-28 marca br. odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa z cyklu Opakowania na miarę XXI wieku pt. "Czas na opakowania - Opakowania na czas" organizowana przez Koło Naukowe Opakowalnictwa Towarów, którego prezesem jest Arleta, nasza Ambasadorka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Podczas konferencji poruszona została tematyka ogólnie pojętych opakowań w różnych aspektach gospodarczych i społecznych. Dwudniowa konferencja składała się z 4 paneli studenckich, a po każdym panelu miało miejsce wystąpienie eksperckie. W konferencji udział wzięli prelegenci z różnych ośrodków naukowych w Polsce oraz ludzie świata biznesu.

„Bardzo się cieszę, że w konferencji wziął udział przedstawiciel firmy FAKRO. Prelekcja była bardzo ciekawa i wzbudziła duże zainteresowanie publiczności. Cieszę się, że jako Prezes Koła i Ambasador Marki FAKRO, mogłam liczyć na pomoc i wsparcie otrzymane od FAKRO, za które serdecznie chciałabym podziękować." - tak o naszym uczestnictwie w konferencji mówi sama Arleta.
,,Konferencja poruszała interesujące tematy nawiązujące do determinantów decyzji konsumenckich, trendów, regulacji prawnych, ekologii, nanotechnologii oraz roli opakowań w spedycji międzynarodowej. Jako firma mieliśmy możliwość przedstawienia naszego stosunku do trendów pojawiających się na rynku, roli opakowań w branży budowlanej oraz zaprezentowania firmy, jako świetnie działającego organizmu z wizją dalszego rozwoju" - podsumowuje Tomasz, Specjalista ds. Współpracy z Wykonawcami.