Dzień Jakości QDay na UEK-u - prezentacja naszej Ambasadorki Arlety

22 listopada już po raz ósmy odbył się QDay (Dzień Jakości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie) organizowany w ramach Światowego Dnia Jakości.

Wydarzenie to ma charakter sesji referatowej, w trakcie której przedstawiciele świata nauki i biznesu dzielą się ze studentami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Udział w seminarium naukowym QDay pozwala studentom na pogłębianie wiedzy z zakresu zarządzania jakością, podkreślając jej znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw oraz umożliwiając poznanie, jak w praktyce funkcjonują systemy zarządzania jakością.

W tegorocznej edycji jedną z prelegentek była nasza Ambasadorka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – Arleta Bieniek. Tematem jej prezentacji był: "System 6s jako element wspomagający zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie produkcyjnym - analiza przypadku".

Jak sama mówi: „Postanowiłam przedstawić case study FAKRO, ponieważ odbywając praktyki oraz staż w firmie, widziałam, jak wygląda w praktyce funkcjonowanie Systemu 6S. Myślę również, że wybierając w swoim referacie FAKRO, podjęłam próbę promowania firmy, a to wpisuje się w zadania Ambasadora Marki. Przygotowując prezentację mogłam liczyć na pomoc specjalistów z firmy, którzy odpowiedzieli na moje pytania, rozwiali wątpliwości, dzięki czemu referat był ciekawszy”.

Cieszymy z tego, że nasze przedsiębiorstwo posłużyło za przykład tego, jak w praktyce wykorzystać systemy zarządzania jakością. W tym ważnym dniu Arletę wspierali inni ambasadorzy z #fakroteam: Joanna Chimerek (Ambasador Marki FAKRO na Akademii Górniczo-Hutniczej) oraz Kamila Prusak (Ambasador Marki FAKRO na Politechnice Krakowskiej).

Gratulujemy świetnego wystąpienia i wspaniałej inicjatywy!