Moskitiera do okien pionowych AMR - FAKRO

Moskitiera AMR

Moskitiera AMR zabezpiecza pomieszczenie przed komarami i innymi owadami przy otwartym oknie. Profile aluminiowe, siatka i uszczelka zapewniająca szczelne połączenie z ramą okna dzięki czemu mamy pewność, że żaden owad nie przedostanie się do wnętrza.

 

 

Charakterystyka

 • Wygoda i bezpieczeństwo
  Ochrona pomieszczenia przed komarami i innymi owadami przy uchylonym oknie.
 • Swobodny przepływ powietrza do pomieszczenia
  Materiał, z którego wykonana jest siatka moskitiery posiada oczka o bokach 1,6x1,8 mm, dzięki czemu powietrze swobodnie może wpadać do pomieszczenia.
 • Filtrowanie powietrza
  Moskitiera zatrzymuje większe zanieczyszczenia, szczególnie w czasie intensywnego kwitnienia drzew, traw i kwiatów.
 • Solidne wykonanie i estetyka
  Wykonana jest z trwałych aluminiowych profili łączonych przy pomocy krytych narożników, dzięki czemu moskitiera posiadają trwałe połączenie oraz estetyczne jednolite wykończenie. Siatka stanowi włókno szklane powlekane PVC więc odporna jest na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Haczyki zapewniające stabilność ramki wykonane są ze stali nierdzewnej.
 • Łatwy montaż
  Produkt jest złożony i gotowy do założenia. Moskitiera posiada wygodny uchwyt służący do dopasowania moskitiery w świetle okna. Drugim krokiem jest przekręcenie zamontowanych na profilach aluminiowych haczyków w celu stabilnego i trwałego połączenia. Maksymalny rozmiar moskitiery: szerokość: 2000 mm, wysokość: 2500 mm.
 • Szeroka gama kolorystyczna
  Profile ramki malowane są proszkowo, standardowo na kolor biały. Na zamówienie klienta dostępny jest dowolny kolor z palety RAL Classic.

 

Charakterystyka

 

Galeria

Instrukcje i wsparcie

 Instrukcje montażu:

 ​Wsparcie