Moskitiera okienna AMR ramkowa na wymiar - FAKRO

Moskitiera okienna AMR

Moskitiera okienna AMR zabezpiecza pomieszczenie przed komarami i innymi owadami przy otwartym oknie. Ramka aluminiowa, siatka oraz uszczelka, zapewniają szczelne połączenie z ramą okna, dzięki czemu mamy pewność, że żaden owad nie przedostanie się do wnętrza. Moskiteira AMR do okien pionowych jest dostępna na wymiar w rozmiarach do 1500 mm szerokości i 2000 mm wysokości.

 

 

Moskitiera okienna AMR - Charakterystyka

Poznaj charakterystyczne cechy moskitiery do okien Fakro:
 • Wygoda i bezpieczeństwo
  Ochrona pomieszczenia przed komarami i innymi owadami przy uchylonym oknie.
 • Swobodny przepływ powietrza do pomieszczenia
  Materiał, z którego wykonana jest siatka moskitiery posiada oczka o bokach 1,6x1,8 mm, dzięki czemu powietrze swobodnie może wpadać do pomieszczenia.
 • Filtrowanie powietrza
  Moskitiera okienna AMR zatrzymuje większe zanieczyszczenia, szczególnie w czasie intensywnego kwitnienia drzew, traw i kwiatów.
 • Solidne wykonanie i estetyka
  Ramka moskitiery wykonana jest z trwałych aluminiowych profili łączonych przy pomocy wewnętrznych narożników, dzięki czemu moskitiera posiada trwałe połączenie oraz estetyczne wykończenie. Siatka wykonana jest z włókna szklanego powlekanego PVC, dzięki czemu jest odporna na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Haczyki zapewniające stabilność ramki, wykonane są ze stali nierdzewnej.
 • Łatwy montaż
  Produkt jest złożony i gotowy do zamocowania. Moskitiera AMR z ramką aluminową, posiada wygodny uchwyt służący do dopasowania produktu w świetle okna. Drugim krokiem jest przekręcenie zamontowanych na profilach aluminiowych haczyków w celu stabilnego i trwałego połączenia. Maksymalny wymiar moskitiery: szerokość: 1500 mm, wysokość: 2000 mm.
 • Szeroka gama kolorystyczna
  Profile ramki moskitiery malowane są proszkowo, standardowo na kolor biały. Na zamówienie klienta dostępny jest dowolny kolor z palety RAL Classic.

 

Moskitiera okienna AMR - Charakterystyka

 

Galeria

Instrukcje i wsparcie

 Instrukcje montażu:

 ​Wsparcie