Udostępnij

Z FAKRO pobiegnie BOSO przez całą dobę

Firma FAKRO od lat bierze udział w globalnych mistrzostwach gospodarczych na arenie międzynarodowej. Zasady fair play są wpisane w politykę firmy, podobnie jak promocja aktywności sportowej. Tym razem nowosądeckie FAKRO wsparło Karola BOSEGO WIRUSA Trojana, który już jutro – 8 września –  weźmie udział w Mistrzostwach Polski w biegu 24 – godzinnym. 

Dwudniowe wydarzenie odbędzie się w Łysych (k/Ostrołęki). Karol z zaangażowaniem i determinacją deklaruje, że podczas mistrzostw podejmie się wyzwania pobicia i ustanowienia nowego Rekordu Polski na „Na najdłuższy dystans przebiegnięty boso w 24 godziny”. 

Karol BOSY WIRUS Trojan pochodzi i mieszka w Nowym Sączu. Jest sportowcem i miłośnikiem biegania. Jest pierwszym bosym zdobywcą „Korony Polskich Półmaratonów” oraz pierwszym biegaczem, który boso obiegł Nowy Sącz. 

Mistrzostwa w Łysych to początek realizacji przez Karola autorskiego projektu „100 bosych 100”, którego celem jest przebiegnięcie na bosaka 100 ultramaratonów (w Polsce i za granicą) na dystansie 100 kilometrów (lub więcej). 

Zapał Karola i niesztampowa pasja bardzo nas ujęły. Kibicujemy mu całym sercem i życzymy spełnienia sportowych marzeń – podsumowuje Renata Damasiewicz, specjalista ds. reklamy medialnej FAKRO.

 

Z FAKRO pobiegnie BOSO przez całą dobę