Udostępnij

FAKRO podczas Kongresu Rebuild Ukraine powered by Energy

W Warszawie odbyła się II międzynarodowa wystawa i konferencja Rebuild Ukraine powered by Energy, podczas której podjęto rozmowy dotyczące odbudowy Ukrainy po zniszczeniach wojennych. FAKRO było jednym z wystawców podczas tego wydarzenia, w którym udział wzięli przedstawiciele międzynarodowych instytucji rządowych i finansowych, lokalnych władz ukraińskich oraz sektorów prywatnych z kraju i zagranicy.

 

Kongres Rebuild Ukraine powered by Energy daje możliwość przedstawienia projektów odbudowy, propozycji materiałów, technologii i urządzeń, które są przeznaczone do poprawy gospodarki Ukrainy, zniszczonej przez wojnę. Szczególnie ważnymi kwestiami jest infrastruktura i przemysł. Wydarzenie było również okazją do wzmocnienia współpracy międzynarodowej na drodze do odbudowy Ukrainy.

 

W Kongresie Rebuild Ukraine udział wzięło około 3000 uczestników z 30 krajów oraz 550 wystawców. Podczas wydarzenia FAKRO reprezentowali: Natalia Kucharczyszyn, Dyrektor Generalny FAKRO Lwów, Igor Myhajliw, Dyrektor Sprzedaży FAKRO Lwów oraz Andrzej Młodnicki - Specjalista ds. Eksportu - Europa Wschodnia.

 

Wydarzenie odbyło się 14-15 listopada 2023 roku w EXPO XXI w Warszawie.