Udostępnij

FAKRO objęło patronatem program „Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej”

FAKRO objęło patronatem program „Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej”

 

FAKRO zostało patronem prestiżowego programu „Szkoła Prawa, Biznesu i Kultury Chińskiej”, który powstał z inicjatywy Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University i Hanglung Law Biernat & Kossacki Spółki Partnerskiej Radcy Prawnego i Adwokata oraz partnerów. Celem programu jest połączenie wiedzy z zakresu prawa, biznesu oraz kultury Chin.

 

Program ma na celu przybliżenie polskim przedsiębiorcom, menadżerom i innym praktykom biznesu rynku chińskiego oraz praw, które tam obowiązują. Wiedza na temat regulacji prawnych, obowiązków podatkowych, zasad korporacyjnych oraz innych aspektów biznesowych w Chinach jest bardzo ważna, zwłaszcza z uwagi duże różnice kulturowo-gospodarcze. Zrozumienie chińskiej kultury, norm społecznych, hierarchii oraz etyki biznesowej jest kluczowe dla nawiązania skutecznych relacji z chińskimi partnerami biznesowymi.

 

Budowanie mostów między kulturami i krajami wymaga zaangażowania, nauki i otwartości na nowe doświadczenia. Dlatego chętnie wspieramy takie inicjatywy, które umożliwiają polskim przedsiębiorcom zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do prowadzenia skutecznego biznesu na arenie międzynarodowej – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.

 

FAKRO jako firma o zasięgu globalnym rozumie, że współpraca międzykulturowa jest nieodzowna w dzisiejszym międzynarodowym środowisku biznesowym. Dlatego firma kontynuuje swoje zaangażowanie w promowanie dialogu międzykulturowego i budowania dobrych relacji z partnerami zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi.

 

Oficjalne objęcie partnerstwa nad programem odbyło się 11 lipca br. w Nowym Sączu.