Udostępnij

FAKRO mecenasem Nagrody Roku SARP

Firma FAKRO, współpracująca z polskimi i zagranicznymi architektami, już po raz kolejny została mecenasem konkursu Nagroda Roku Stowarzyszenia Architektów Polskich.

24 maja br. w siedzibie SARP w Warszawie odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono wyniki konkursu.  Nagrody i wyróżnienia zostały przyznane w 7 kategoriach, jedną z kategorii był: budynek mieszkalny wielorodzinny. W tej kategorii nagrodę otrzymał budynek Unikato, zaprojektowany przez Roberta Koniecznego – Ambasadora marki FAKRO.

 

FAKRO mecenasem Nagrody Roku SARP

Nagroda Roku SARP to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień wśród architektów, ponieważ obiekty są oceniane i doceniane przez innych architektów. Firma FAKRO od wielu lat angażuje się w działania środowiska architektonicznego i z ogromną przyjemnością przyjęła zaproszenie do objęcia mecenatu Nagrody Roku SARP. Jesteśmy dumni, że możemy być przy tak prestiżowym wydarzeniu – komentuje Małgorzata Respekta-Paszkiewicz, starszy specjalista ds., współpracy z architektami.

Konkurs jest objęty Patronatem Honorowym Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. dr hab. Piotra Glińskiego.