Udostępnij

FAKRO na niemieckich targach Dach und Holz International
2014-03-04

Okna do dachów płaskich DEF i DEC, rolety do okien pionowych VMZ i VMB oraz sterowane za pomocą smartfona markizy AMZ Solar i AMZ Z-Wave, to produkty zaprezentowane przez FAKRO podczas targów Dach und Holz International 2014, które odbywały się w lutym w Kolonii.
 

Na liczącą 160 metrów kwadratowych ekspozycję FAKRO złożyły się także okna dachowe: balkonowe FGH-V Galeria, FTT U8 Thermo. Zwiedzający stoisko mogli zobaczyć także i inne produkty: rolety do okien pionowy VMZ i VMB, schody LML, LWT oraz ławę kominiarską RSB. Bardzo udany targowy debiut zaliczyło produkowane przez FAKRO Okno Łukowe FTP/B.

Organizowane co dwa lata targi Dach und Holz to największe branżowe spotkanie w Europie. Impreza przyciąga rokrocznie kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających. W tym roku ekspozycje 550 wystawców z 26 krajów, zajęły powierzchnię 70 tys. metrów kwadratowych.

Jak szacują organizatorzy, tegoroczna impreza przyciągnęła około 50 tys. dekarzy, blacharzy i cieśli. Stoisko FAKRO odwiedziło blisko tysiąc profesjonalistów.