Gardena Green Roof System - FAKRO

Green Roof System – dystrybutor Garden Master Sp. z o.o. sp.k

System dachu zielonego w połączeniu z dedykowanymi do tego typu dachów oknami to unikatowe i ekologiczne rozwiązanie w budynkach z płaskimi dachami.

Oprócz funkcji estetycznych zielony dach wpływa na poprawę miejscowego mikroklimatu, latem chroni budynek przed wysokimi temperaturami, a zimą zapobiega stratom energii cieplnej jednocześnie redukując koszty ogrzewania i klimatyzacji; filtruje zanieczyszczenia z powietrza pochłaniając dwutlenek węgla i produkując tlen; chroni powierzchnię dachu przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami atmosferycznymi (takimi jak promieniowaniem UV i grad). Dodatkowo redukuje spływ wód deszczowych, zatrzymując 90% wody, ogranicza konieczność odprowadzania jej do kanalizacji deszczowej. Zielony dach charakteryzuje się dłuższą trwałością, większą izolacją akustyczną oraz może stanowić dodatkowe miejsce do rekreacji.

GREEN ROOF SYSTEM to wspólny projekt firm Garden Master oraz FAKRO. Jest to kompleksowe rozwiązanie dachów zielonych wraz z oknami do płaskich dachów. W dachu zielonym mogą być zastosowane okna do dachów płaskich typu F, typu C, typu G oraz okno DXW. Zielony dach w połączeniu z oknami do dachów płaskich to ekologiczne i funkcjonalne rozwiązanie, które odznacza najwyższa jakość i trwałość produktu.

Gardena Green Roof System - FAKRO

Green Roof System składa się z produktów najwyższej jakości:

  • Substrat dachowy intensywny GF-I
  • Substrat dachowy ekstensywny GF-E
  • Włóknina filtracyjna GRS 110
  • Włóknina dyfuzyjna GRS 190
  • Mata drenażowa GRS-D/2.0
  • Mata drenażowa GRS-D/4.0
  • Obrzeże plastikowe GF-O

 

Dach Zielony Ekstensywny z oknem DXW

Dach Zielony Ekstensywny z oknem DXW

Dach Zielony Intensywny z oknem DXW

Dach Zielony Intensywny z oknem DXW

Pobierz

 Ulotka