Udostępnij

Innowacje FAKRO na MADE Expo

Firma FAKRO światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, po raz kolejny zaprezentował swoje nowości podczas międzynarodowych targów MADE Expo. W Mediolanie, światowej stolicy mody, dużym zainteresowaniem cieszyły się skrojone na "miarę" produkty FAKRO. Innowacyjność rozwiązań znalazły uznanie już w ponad 50 krajach.

Tegoroczna już dziewiąta edycja targów MADE Expo, odbyła się w dniach 13-16 marca i zgromadziła 900 wystawców, 90000 odwiedzających na 47500m2 powierzchni wystawowej. MADE expo to najważniejsze włoskie targi dla branży budowlanej, a także jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie poświęconych sektorowi architektury i budownictwa.

Na swoim 120m2 stoisku FAKRO zaprezentowało bogatą ofertę okien do dachów płaskich, w tym okno DXW po którym można chodzić, nagrodzone German Design Award Winner 2019. Natomiast wśród okien dachowych wyróżniały się okna balkonowe Galeria oraz nowość - okno uchylno-obrotowe preSelect MAX. Ponadto każdy zwiedzający mógł odkryć funkcjonalność schodów strychowych.

"Jesteśmy zadowoleni z uczestnictwa w tegorocznej edycji targów. Można śmiało powiedzieć, że jesteśmy stałym bywalcem MADE Expo, ponieważ w tym roku po raz szósty mamy przyjemność prezentować nasze topowe rozwiązania. Odbyliśmy wiele owocnych rozmów, dziękujemy wszystkim gościom za odwiedzenie naszego stoiska." - komentuje Bruno Pernpruner, Director of FAKRO Italia.