Udostępnij

FAKRO wspiera Basię Kostecką – podwójną mistrzynię Polski w tenisie

FAKRO wspiera Basię Kostecką –  podwójną mistrzynię Polski w tenisie

 

Basia Kostecka to młoda tenisistka, podwójna mistrzyni Polski do lat 14 i brązowa medalistka mistrzostw Europy w deblu. Aktualnie Basia jest 18. na liście Tennis Europe do lat 14. FAKRO wspiera tą zdolną zawodniczkę po raz kolejny pokazując swoje zaangażowanie w rozwój młodzieży propagując sport i zdrowy styl życia.

 

Polska zawodniczka uczestniczy w międzynarodowych turniejach osiągając kolejne sukcesy.  Pomimo młodego wieku o jej talencie jest coraz głośniej, otrzymała nawet zaproszenie do trenowania w prestiżowej akademii Rafaela Nadala. W listopadzie Basia poleci do USA (Bradenton i Miami) na dwa prestiżowe turnieje w kategorii wiekowej do lat 14: Eddie Herr i Orange Bowl.

 

Oczywisty talent Basi to wartość dodana do jej ciężkiej pracy, determinacji i czasu poświęconego na treningi. Jesteśmy dumni z tej wspaniałej zawodniczki i cieszymy się, że dokładamy swoją cegiełkę do jej sukcesu. Życzymy jej występów na najlepszych kortach świata i z niecierpliwością czekamy na informacje o jej kolejnych sukcesach  – komentuje Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu ds. Marketingu FAKRO.