Udostępnij

FAKRO na targach IFA Berlin 2023

FAKRO na targach IFA Berlin 2023

 

Przedstawiciele FAKRO wzięli udział w Międzynarodowych Targach Elektroniki Użytkowej i Sprzętu Domowego IFA Berlin 2023, największym i najstarszym wydarzeniu tego typu na świecie.

 

Podczas targów prezentowane są prace naukowe, nowatorskie rozwiązania i prognozy rozwoju rynku. Wiele produktów można przetestować lub obejrzeć prezentacje multimedialne. Firma FAKRO została zaproszona na stoisko naszego Partnera, firmę TUYA, międzynarodowego dostawcę rozwiązań typu smarthome. Zaprezentowaliśmy nasze innowacyjne, inteligentne okno dachowe FTP-V WiFi Tuya, w zestawie z markizą zewnętrzną AMZ WiFi Tuya. Cały zestaw jest sterowany za pomocą aplikacji FAKRO Smart. Warto podkreślić, że najnowsze okno FAKRO to produkt wpisujący się w koncepcję IoT (sieć rzeczy, które dzięki technologii łączą się w celu wymiany danych z innymi urządzeniami) i należy do jednego z autorskich rozwiązań FAKRO typu smartHome.

 

Wydarzenia tego typy dają nam pole nie tylko do pokazania naszych innowacyjnych pomysłów w nurcie „smart”, ale także do rozmów, nawiązywania kontaktów i poznawania innych, ciekawych rozwiązań. Sektor elektroniki rozwija się bardzo dynamicznie, dlatego trzeba być zawsze otwartym na zmiany – komentuje Michał Hajduga, Manager Produktu w Dziale Automatyki FAKRO.

 

Wydarzenie odbyło się w dniach 1-5 września br. w Berlinie.