FAKRO Fusion - FAKRO

FAKRO fusion – before & after

 

 

Zobacz wyniki!

 

Firma FAKRO wiodący producent okien dachowych chciałaby zaprosić architektów z całego świata do udziału w konkursie:

„FAKRO fusion - before & after”
 

w którym będą oni mogli zaprezentować jak dzięki dużej ilości naturalnego światła wnętrze przechodzi transformację łamiąc stereotyp ciemnego i zakurzonego pomieszczenia pod dachem.

Założenia konkursowe:

 • wykorzystanie ciemnej i zapomnianej przestrzeni i zaprojektowanie w tym miejscu funkcjonalnego wnętrza, pełnego światła, aranżacja wnętrza światłem „światło-cień”- w wystroju wnętrza.
 • zastosowanie w projekcie dowolnych okien z oferty produktowej firmy FAKRO (skośne i płaskie dachy), pokazanie stanu wnętrza przed i po zastosowaniu produktów FAKRO,
 • powierzchnia okien zastosowanych w projekcie liczona w świetle ościeżnicy, powinna wynosić minimum 20% powierzchni podłogi w pomieszczeniu
  przedstawienie obiektu przed i po przeprowadzonym remoncie w formie: zdjęć, renderingów, wizualizacji, projektu przebudowy, szkiców.

 

Rejestracja

1. Wykonaj zadanie konkursowe zgodnie z Regulaminem

2. Stwórz swój, indywidualny kod (6 do 9 alfanumerycznych symboli, np: 1A2B3C4D).

3. Każda plansza powinna zawierać: nazwę konkursu, logo FAKRO i Twój przyjęty, indywidualny kod.

4. Zadanie konkursowe powinno być zapisane w folderze, w formacie zip. Nazwa folderu to Twój przyjęty, indywidualny kod.

5. Wypełnij formularz zgłoszeniowy* w każdym wymaganym punkcie (załącz dokument potwierdzający posiadany tytuł architekta, lub praktykowanie zawodu architekta). Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej www.fakro.com

6. Załącz swój projekt.

*Wymagany język wypełnienia dokumentacji to angielski. W przypadku zespołu przedstawiciel zespołu wypełnia formularz zgłoszeniony dla każdego członka zespołu. 

Przesłana praca powinna zawierać:

 • prezentowany obiekt przed i po remoncie (zdjęcia, rendery, wizualizacje, projekt przebudowy, szkice). Format planszy to minimum A3, 300DPI, maksymalny rozmiar 200MB. Projekt powinien zostać przesłany w jednym z formatów: pdf, jpg lub tif
 • liczba plansz: 1-4 plansze (jeżeli projekt składa się z kilku plansz należy wprowadzić ich numerację, np. Dla dwóch plansz: 1/2 i 2/2).
 • prawidłowo wypełniony formularz dostępny na stronie z wymagamymi zgodami i dokumentem potwierdzającym posiadany tytuł architekta lub praktykowanie zawodu architekta.

Termin nadsyłania prac: 16.10.2017 - 20.02.2018

 

Ogłoszenie wyników: 15.03.2018r.

Nagrody

 • I miejsce 5000 Euro   
 • II miejsce 3000 Euro  
 • III miejsce 2000 Euro 
 • 5x wyróżnienie

 

Współorganizator:

FAKRO Fusion - FAKRO

 

 

Partnerzy medialni:

FAKRO Fusion - FAKRO

 


 

FAKRO Fusion - FAKRO

 

Pobierz:

 

 

 

 Kontakt

idc@fakro.pl
FAKRO sp. z o.o.
ul. Węgierska 144 a
 33-300 Nowy Sącz